Facebook hesap kapatıldı gerekli koşulları karşılamıyorsunuz kesin çözümü

facebook müşteri hizmetleri

Facebook hesabım kapatılmadan önce uyarı neden almadım. Hesabım kapatılmış koşullarına uymayan içerikler paylaşma. Sahte bir ad kullanma. Birisinin kimliğine bürünme şikayet etme!

Facebook hesap kapatıldı gerekli koşulları karşılamıyorsunuz kesin çözümü

banner192

Facebook hesabım kapatılmış açılması için çözümü nedir? Facebook hesabım kapatılmadan önce uyarı almadım. Arkadaşımın hesabı kapatıldı engellendi. hesabın başkasının eline geçtiğini düşünüyorum. Birisinin / birilerinin kimliğine bürünmek. Facebook hesabımı kapattı nedeni nedir?

Facebook hesabınız yanlışlıkla kapatıldığı diye düşünenler için bu sayfadan Facebook ile iletişime geçebilirsiniz. Başvuru formunda ek bilgiler başlığında sorunu anlatan detayları yazabilirsiniz. Başvuru sırasında sizden kimlik ekran görüntünüz istenecek. Nüfus cüzdanı, pasaport, evlilik cüzdanı veya ehliyet olabilir. Kimlik istenilmesinin nedeni hesabın size ait olduğu anlaşılması için. Bazı durumlarda da gerçek bilgilerle açılmayan Facebook hesabı kapatılabiliyor. www.andronova.net

Facebook hesabım kapatıldı

Facebook hesap kapatıldı gerekli koşulları karşılamıyorsunuz kesin çözümü

Facebook hesap kapatıldı gerekli koşulları karşılamıyorsunuz nedir?

Facebook hesabım kapatıldı

Facebook hesabımı kapattı

Facebook hesabının kapatılmasına neden olan hatalar

Facebook hesabı kapatıldı ise, hesaba giriş yapılırken karşınıza uyarı mesajı gelecektir. Örnek olarak "Facebook koşullarına uymayan hesapları kapatırız".

Facebook' a uymayan içeriklerin paylaşılması. Facebook' ta sahte bir ad kullanma ya da birisinin Facebook' ta kimliğine bürünmek. Facebook topluluğunun standartlarını ihlal eden davranışlar. Tacizde bulunma, kurallara aykırı reklamlar, tehdit, şantaj ve izinsiz içerik paylaşımı.

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×