Android Haberleri

Galaxy Note İçin Galaxy S III ve Galaxy Note II Özellikleri Getiren Güncelleme Ülkemiz İçin Yayınlandı

teknoloji hattı

Samsung Galaxy Note İçin Galaxy S III ve Galaxy Note II Özellikleri Getiren Güncelleme: Hatırlanacağı üzere eylül ayında ilk olarak Almanya için sunulan güncelleme Galaxy Note’a birçok yenilik kazandırmanın yanında arabirimde önemli farklılıklar sunmuştu. Android 4.0.4 üzerine yenilikler getiren güncelleme 100MB boyutundaydı ve gün itibariyle ülkemiz kullanıcılarına da sunulmuş durumda.

Artık Samsung telefonlarda standart haline gelen Touchwiz Nature arabirimi, yeni galeri uygulaması, 3D efektler, pil ömründe iyileştirmeler, hatasız ve kararlı bir sistem, yenilenen klavye, Pop-up video oynatıcı ve yeni widget’lar güncelleme ile gelen ve ilk aşamada tespit edilen yenilikler arasında yer almakta.

Galaxy Note cephesinde beklenen asıl güncelleme ise Jelly Bean yenilikleri. Halihazırda Andorid  4.1.1 ve 4.1.2 sızıntılarının oluşmaya başladığı şu günlerde resmi güncellemenin kasım ayı sonunda resmen sunulması beklenmektedir.

Sammobile.com arşivinde de kendini gösteren güncellemeyi odin üzerinden yüklemek isteyen kullanıcılar 643MB boyutundaki romu indirip FORUM‘da belirtilen yükleme talimatlarını uygulayarak tüm yeniliklere sahip olabilir.

teknoloji hattı
Yorumlar
Yöresel Lezzetler - Can Lezzetler

Popüler Yazılar

Yukarı

Bu yazıyı beğendiniz mi?

Lütfen, bizi desteklemek için yazıyı paylaşın.