Android Haberleri

Gameloft’un Six-Guns Oyunu Google Play Store’da Yayınlandı, Hemen Ücretsiz Yükleyin!

teknoloji hattı

Gameloft’un Six-Guns Oyunu Google Play Store Ücretsiz Yükle: Gameloft‘un iOS platformunda popüler olan Six-Guns oyunu Android için Googley Play Store‘da yayınlandı! Vahşi batının fantastik ögelerle bir araya geldiği bu oyun, çok sayıda akıllı telefon ve tablet bilgisayarı destekliyor.

Six-Guns’ı cihazınıza yüklemek ve sonuna kadar bitirmek için ücret ödemenize gerek yok. Fakat son yayınladığı ürünlerinde “freemium” modelini uygulayan Gameloft, yeni oyununda geleneği bozmamış. Oyunda ilerleyebilmek için gerekli altını kazanmanız gerekiyor. Bu sayede sizi oyuna bağlıyor, aynı zamanda uygulama içi satın alma hizmetiyle hazırladığı paketleri sabırsız oyuncuların tüketimine sunuyor.

Oyun hakkındaki detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz;

Hayal edemeyeceğini kadar vahşi olan Batıyı keşfedin! Ücretsiz oynayın, düşmanlarınıza ödetin. Haydutlar, kovboylar ve daha fazlasıyla dolu, gerçekten çok büyük ve açık Vahiş Batı sınırlarını keşfedin. Bu üçüncü şahıs nişancı macera oyunundaki doğa üstü düşmanlarınızla tanışın.

 

 

Buck Crosshaw, hak etmeyen hiçbir adamı asla vurmamış olan biriydi, ama şimdi kendi sahte ölümünü düzenlemek zorunda kalıp Arizona’dan kaçan bir kanun kaçağı! Fakat Buck, bir kötü ruhdan kaçarken bu gizemli bölgedeki tepeleri karıştıran antik bir diğer güçle yüzleşmek üzere.

 

 

BİR VAHŞİ SINIR

 

Sizi oyunun hikayesine tamamen daldıracak olaylar, gizem ve mücadelelerle dolu, Arizona ve Oregon’da kurulu bu açık dünyayı özgürce keşfedin. Sakın bu toprakların güzelliğine aldanmayın, haydutlar, vampirler ve daha birçok doğa üstü düşmanınız her bir gölgede pusuya yatmış sizi bekliyor.

 

 

MEYDAN OKUMAYI KABUL EDİN

 

Çok çeşitli amaçlardan oluşan 40 görevin üstesinden gelin. Yol boyunca at sürecek, soyguncuları indirecek, düşman dalgaları ve daha fazlasına karşı koyacaksınız.

 

 

ATINIZI EYERLEYİN

 

Bu öldür yoksa öldürül arazilerindeki maceranızda size yardımcı olması için 8 farklı at, 19 silah, geniş bir seçim imkanı sunan kıyafetler, mühimmat ve diğer eşyaları kazanmanız gerekecek.

 

 

ÜCRETSİZ OYNA

 

Ücretsiz oyunlar hiç bu kadar derin ve eğlenceli olmamıştı! Oyunu indirmeniz ve sonuna kadar bitirmeniz için hiçbir ücret ödemeyeceksiniz.

Gameloft Six-Guns’ın 1.0.3 versiyonunu indirmek için BURAYA tıklayabilirsiniz. Oyunun Google Play internet sitesindeki sayfasını ziyaret etmek içinse buraya tıklamanız yeterli.

Oyun hakkındaki görüşlerinizi bizlerle paylaşmayı unutmayın. Android sürümünün tanıtım videosuna ve detaylı görüntülerine aşağıdan göz atabilirsiniz.

teknoloji hattı
Yorumlar
Yöresel Lezzetler - Can Lezzetler

Popüler Yazılar

Yukarı

Bu yazıyı beğendiniz mi?

Lütfen, bizi desteklemek için yazıyı paylaşın.