Android Telefonları

HTC One! Ne Zaman Satışa Sunulacak, Fiyatı Ne Olacak?

teknoloji hattı

Şık metal gövdesi, tüm favori içeriklerimizi gösteren canlı ana ekranı (BlinkFeed), sürekli güncellenen fotoğraf galerisi, ön bölümde yer alan Beats Audio dahili ses yükselticisi ile destekli stereo hoparlörler(BoomSound), standart kameralara nazaran %300 daha fazla ışık yakalayan Ultrapixels kamera, yeni nesil Qualcomm 600 işlemci, Sense ses ile kalabalık ortamlarda bile rahat konuşma imkanı sunulması ve Sense TV ile telefon ve televizyon arasında entegrasyonun sağlanması, HTC One’ın öne çıkan özellikleri arasında yer alıyor.

İnç başına sığdırdığı 468ppi değer ile hâlihazırda sektörün en net ve keskin görüntüleme deneyimi sunması beklenen HTC One, 1.7GHz frekans hızında işlem gören dört çekirdekli 300 Krait özellikli yeni nesil Qualcomm işlemciden güç alıyor. Adreno 320 grafik birimi, 2GB RAM, 2300mAh kapasiteli pil ve 32/64GB depolama alanı sunan telefon mart ayı içerisinde dünya genelinde birçok ülkede satışa sunulacak.

Gsmarena’nın elde geçirdiği bu ülkelerde Türkiye de yer alırken söz konusu fiyatlandırmaya gelince henüz net ifadeler kullanmak zor. Şu an için ülkemizde satışa sunulan One X ve One X+’ın fiyatı değerlendirildiğinde HTC One’ın 2000 lira civarında bir fiyatla satışa sunulacağını ön görebiliriz.

Fiyat noktasında ön sipariş sürecini ilk başlatan ise İngiliz Clove perakendecisi oldu. Şirket ön sipariş sürecinde 32GB’lık versiyonunu 510£ (1400 lira) fiyat ile başlatmış durumda.

teknoloji hattı
Yorumlar
Yöresel Lezzetler - Can Lezzetler

Popüler Yazılar

Yukarı

Bu yazıyı beğendiniz mi?

Lütfen, bizi desteklemek için yazıyı paylaşın.