Android Haberleri

Samsung Galaxy Nexus’un Fiyatı ve Çıkış Tarihi Netleşiyor!

teknoloji hattı

Bugün resmiyet kazanan Google ile Samsung‘un işbirliği neticesinde geliştirilmiş olan Galaxy Nexus‘un fiyatı ve çıkış tarihiyle alakalı ilk bilgiler gelmeye başladı! Şimdilik, Android 4.0 Ice Cream Sandwich versiyonunun çoklu işlemci optimizasyonu desteği sayesinde en hızlı ve performanslı akıllı telefon olan cihaz, Kasım ayında birçok ülkede satışa sunulmuş olacak.

SammyHub blogunun yayınladığı haberde, Galaxy Nexus’un bölgelere göre fiyatları ve çıkış tarihleri belirtildi. Yeni bilgiler geldikçe yazımız güncellenecek. Ülkelere göre fiyat ve çıkış tarihleri şöyledir;

– Avusturya → 936 Dolar → Kasım

– Danimarka → 817 Dolar → Kasım sonu

– Finlandiya → 897 Dolar → Kasım sonu

– Hollanda → 897 Dolar → Aralık

– Norveç → 893 Dolar → Kasım

teknoloji hattı

– İsveç → 831 Dolar → Kasım sonu

– İngiltere → 679 Dolar (KDV’siz) → Kasım

Cihazın Katma Değer Vergisiz fiyatı bizim için kriter olacaktır. Verizon Wireless, NTT Docomo, Three, O2 ve Vodafone gibi operatörlerle geleceği kesinleşen Galaxy Nexus, 600 – 700 Dolar arası değişen bir fiyata sahip olacak gibi görünüyor. Doların 1.85 TL seviyelerine ulaştığını hesaba kattığımızda Türkiye’de Galaxy Nexus’un Galaxy S II’ninki ile yakın bir fiyatla satışa sunulacağını söyleyebiliriz. Eğer Samsung Türkiye distribütörleri bu cihazı getirmeyi planlıyorsa çıkış tarihinin en erken Aralık alacağını belirtelim.

AndroidTurkiye.Net‘in Online Satış Mağazası olan AndroidTelefonlari.com’da Samsung Galaxy Nexus satışıyla alakalı gelişmelerden haberdar edileceksiniz. Umarız Türkiye’deki ilk resmi satışları AndroidTelefonlari.com gerçekleştirir. Bizi takip etmeye devam edin!

Kaynak: SammyHub

Yorumlar
Yöresel Lezzetler - Can Lezzetler

Popüler Yazılar

Yukarı

Bu yazıyı beğendiniz mi?

Lütfen, bizi desteklemek için yazıyı paylaşın.