Teknoloji ile ilgili Sorunlarınız için 0888 233 7373 Destek Hattını Arayarak Yardım Alabilirsiniz

Samsung Galaxy S için Değer Paketi Güncellemesi Yayınlandı, Hemen Yükleyin!

Samsung‘un Android 4.0 Ice Cream Sandwich versiyonunu eski amiral gemisi Galaxy S için güncelleme olarak yayınlamayacağını açıklamasının ardından bir takım Ice Cream Sandwich özellikleriyle performansta iyileştirme sağlayacak Değer Paketi‘nin dağıtılabileceği konuşulmaya başlamıştı. Yapılan son konuşmalarda ise, ne Ice Cream Sandwich ne de Değer Paketi güncellemesinin Samsung’un planları karasında olmadığı öğrenildi.

Bugün, Samsung Galaxy S kullanıcılarına bir iyi bir de kötü haberimiz var. Birincisi; Samsung’un yazılım ekibinin Galaxy S için Değer Paketi güncellemesi üzerinde çalıştığı dün internete sızan bir Firmware ile kesinleşti. Kötü haber ise; aynı zamanda Ice Cream Sandwich güncellemesinin gelmeyeceği de kanıtlanmış oldu. Android 4.0 sürümü Galaxy S ile stabil olarak çalışmadığından (!), bir Değer Paketi yayınlanarak üreticinin henüz 2 yılını doldurmamış bir cihazdan yazılım desteğini çekmediği gösterilmek isteniyor.

I9000XXJVU yapı numarasıyla gelen Android 2.3.6 Gingerbread versiyonlu yeni Firmware, beraberinde bazı yenilikler getiriyor. İşte bu yeniliklerden bazıları;

– Kamera çekimleri iyileştirilmiş. Video kaydederken fotoğraf çekilebiliyor.

– Galaxy S II’deki Fotoğraf Düzenleyicisi eklenmiş.

– Yeni Kilit ekranı sesleri ve Yüz Tanıma sistemiyle kilit açma.


– Otomatik döndürme hızı arttırılmış.


– İnternet tarayıcısı hızlandırılmış.


– Gallery3D uygulaması daha hızlı

Resmi bir Firmware olan JVU’nun önümüzdeki günlerde Samsung Kies üzerinden Galaxy S kullanıcılarına dağıtılması bekleniyor. Eğer yeni güncellemeyi hemen şimdi yüklemek istiyorsanız aşağıdaki Android Türkiye forum bağlantısını ziyaret ederek hem tüm Firmware’lere hem de yüklemeyle alakalı tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

AYRINTILI BİLGİ İÇİN TIKLAYIN: [FIRMWARE] Samsung Galaxy S için Güncel Resmi Firmware Dosyaları ve Kurulum Detayları

Kaynak: Sammobile

Sponsorlu Bağlantılar

BENZER YAZILAR