Samsung Galaxy S III için Android 4.1.2 Güncellemesi Ülkemiz için Yayınlandı, HEMEN YÜKLEYİN!

facebook müşteri hizmetleri

Samsung’un satış rekorları kıran modeli Galaxy S III için Android 4.1.2 güncellemesi dünyanın birçok ülkesinde kullanıcılara ulaşırken bugün itibariyle ülkemiz kullanıcılarına da sunuldu. Kies ve OTA üzerinden sunulan güncellemeyle; içeriksel menü yetene

Samsung Galaxy S III için Android 4.1.2 Güncellemesi Ülkemiz için Yayınlandı, HEMEN YÜKLEYİN!

banner192

Samsung’un satış rekorları kıran modeli Galaxy S III için Android 4.1.2 güncellemesi dünyanın birçok ülkesinde kullanıcılara ulaşırken bugün itibariyle ülkemiz kullanıcılarına da sunuldu.

Kies ve OTA üzerinden sunulan güncellemeyle; içeriksel menü yetenekleri, Page Buddy ile daha iyi müzik keyfi, geliştirilen kamera özellikleri (kolay fotoğraf yakalama, düşük ışık çekimi, içeriksel etiketleme, en iyi yüz ifadesi), Paper Artist uygulaması, kolay mod, ekranda aynı anda iki uygulama çalıştıran Multi Window, her kulaklık için ayarlanabilen ses dengesi, Facebook iletilerinin kilit ekranda görülebilmesi, yazı boyutlarının ayarlanabildiği kolay okuma modu ve bir dizi iyileştirmeler güncellemenin sunduğu yenilikler arasında yer alıyor.

Güncellemenin kullanıcılara ulaştığı rapor edilirken, sizlerde Kies ya da Ayarlar-Telefon hakkında- sistem güncellemeleri bölümünden güncellemeyi elle kontrol edebilirsiniz.

Sunulan güncellemeyi odin ile yüklemek isteyen kullanıcılar ise buradan romu indirip Forum.andronova.net adresinde yer alan yükleme talimatlarını uygulayarak güncellemeyi tecrübe edebilirler.

Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Konuyla ilgili her hangi bir sorunuz varsa konu altında yer alan yorum kısmına yazabilirsiniz. Telefonla destek almak istiyorsanız 11870' i arayabilirsiniz. Müşteri hizmetleri / Teknoloji haberleri
Avatar
Rüştü - 4 yıl önce
Evet yayıladı. ben yükledim.
Misafir Avatar
yunus - 4 yıl önce
Yav Nexus kullanıyorum neden hala 4.2.1 güncellemesi gelmedi.
Misafir Avatar
hakan - 4 yıl önce
s2 ye kurulabilirmi
Avatar
bayram mustafa - 4 yıl önce
şu an yüklüyorum eminim cihaz kral olacak :D
Misafir Avatar
uğraş - 4 yıl önce
abi yükle harbiden güzel uygulamalar var fakat rehber biraz kasıyor
Avatar
alaattin - 4 yıl önce
başvuru sırası diyor acaba kies le yüklenirmi hemen
Misafir Avatar
mehmet - 4 yıl önce
kies le hemen yüklenir
Avatar
melik firat - 4 yıl önce
Galaxy sII icin de gelse artik
Misafir Avatar
eses - 4 yıl önce
Galaxy 2 ye gelse ne olacak. 2'nin fıstık gibi romu var 2.3.6 dan şaşmayın. tereyağı gibi rom. 1gb ram JB yi kaldırmıyor. bu akdar basit.
Avatar
Yusuf - 4 yıl önce
hepimize hayırlı ve uğurlu olsun sabah hemen yaptım :D
Avatar
pnar08 - 4 yıl önce
Kies ve odin olmadan direk tlfnu wifi baglantısıyla güncelleyebiliyor muyuz? Çnkü laptopum tamirde kiese bağlanamam şuan lütfen bilgisi olan varsa yazsın şimdiden teşekkürler
Misafir Avatar
Mustafa KILIÇ - 4 yıl önce
Evet Ayarlar-telefon hakkında bölümünden güncellemeyi elle kontrol edebilir, size ulaşmışsa wi-fi ile yükleyebilirsiniz.
Avatar
samet ali - 4 yıl önce
İstanbul bilişimden aldım cihazı.ama kies görmüyor.daha oncede s3 vardı ama yurtdısı cakma imei'liydi sanırım bide rootlu emindeğilim.Netten araştırdıgım kadarı ile Türkiye resmi romu kurunca İmei görse dahi telefon cekmıyordu.S3 lere has bi özellikmiş bu.acaba bu romu yüklesem aynı sorunu yaparmı sonucta yurtdışı değil çakma vs imei'de yok.Kies görmuyorsa buda yurtdışı demek oluyor.Aynı sorun olurmu yardımcı olursanız sevinirim.
Avatar
adsiz - 4 yıl önce
Mustaf bey s2 den haber varmi??
Misafir Avatar
Mustafa KILIÇ - 4 yıl önce
Henüz yok maalesef beklemedeyiz. Söylentiler şubat ayı diyor.