Android Haberleri

Sony Xperia S için Yeni Bir Güncelleme Yayınlandı

teknoloji hattı

Sony’nin Ericsson ile ortaklığını sonlandırdıktan sonra pazara sunduğu ilk ürün olan Xperia S için yaz döneminde Ice Cream Sandwich güncellemesi yayınlanmış ve şu ana dek güncelleme noktasında herhangi bir hareketlilik söz konusu değildi. Sony’nin Jelly Bean güncellemesi alacak cihazlar listesinde yer alan Xperia S için güncellemenin hangi tarihte sunulacağı ise net değil.

Muhtemelen 2013 yılının ilk döneminde Jelly Bean güncellemesine kavuşacak telefon için şu günlerde küçük çaplı bir güncelleme yayınlandı.

6.1.A.2.55 versiyon numaralı güncellemeyi Sony PC Companion üzerinden bazı kullanıcıların yükledikleri görülmekte. Güncelleme ilk olarak Singapur’da sunulurken kısa süre içerisinde birçok bölgede yayınlanması bekleniyor.

Güncelleme ile birlikte hangi yeniliklerin geldiği tam olarak net değil fakat XDA sitesinde bazı kullanıcı deneyimlerini burada aktarmak istiyorum.

Baseband versiyonunda yapılan değişiklik, daha iyi dokunmatik deneyimi, kamera noktasında iyileştirmeler ve daha iyi pil ömrü sunulan yenlikler arasında yer almakta. Görsel anlamda herhangi bir değişiklik olmadığı da ifade edilmektedir.

Güncellemeyi yükleyen okuyucularımız da deneyimlerini bizlerle paylaşabilir.

kaynak: xperiablog.net

teknoloji hattı
Yorumlar
Yöresel Lezzetler - Can Lezzetler

Popüler Yazılar

Yukarı

Bu yazıyı beğendiniz mi?

Lütfen, bizi desteklemek için yazıyı paylaşın.