Telefonda panoya kopyalandı nedir ne demek nereye kopyalandı?

facebook müşteri hizmetleri

Instagram bağlantı panoya kopyalandı Android iPhone. HTC, LG, Sony Xperia, Samsung panoya kopyalandı. Galaxy S4 S5 S6 S7 pano nerede? Panoya kopyalananlar nerede? Cep telefonda panoya kopyalandı nedir?

Telefonda panoya kopyalandı nedir ne demek nereye kopyalandı?
21 Eylül 2016 Çarşamba 13:50

banner192

Android cep telefonumda panoya kopyalandı uyarısı alıyorum. Ama nereye kopyalanıyor. Kopyaladığım fotoğraflar, videolar, resimler, SMS kısa mesajlar, WhatsApp mesajları ve metin nereye kopyalandı bulamıyorum. Facebook, Twitter ve Instagram panoya kopyalandı nedir? Android ve iPhone' de Instagram bağlantı panoya kopyalandı. Samsung panoya kopyalandı nerede? Telefonda kopyala yapıştır.
 

Panoya kopyalandı nedir ne demek?


Cep telefonda panoya kopyalandı ne demek. Bazı teknoloji okurları ya bu da nedir? Böyle haber mi olur diyebilir! Ama malum Türkiye ya da dünya genelinde teknoloji cihazı kullanıcılarının neredeyse yarısı kullandıkları cihazın özelliklerini tam bilmez. Aynı zamanda bu gibi mesajların ne demek istediğini yine bilmez. 

Panoya kopyalandı nedir ne demek? Telefonda panoya kopyalandı yazısı, yapılan işlem telefonuzun ön belleğine kayıt ediliyor. Yani hafızasına kopyalanıyor.

Örnek: Kopyaladığınız fotoğrafları, videoları, mesajları ve yazıları not defterine, yazı editörüne veya WhatsApp gibi uygulamaların paylaşım bölümlerine gelerek ekrana basılı tutarak "yapıştır" seçeneğine dokunarak aktarmayı sağlarız.

Panoya kopyalanan metin, mesajlar veya resimlere bu Telefonda panoya kopyalandı simgeden ulaşabilirsiniz. Bazı Android cep telefonda 15-20 tane kadarı saklanmaktadır. Tabi ön belleği temizleme uygulaması kullanıyorsanız bu kopyalananlarda silinecektir.


Telefonda panoya kopyalandı nedir ne demek nereye kopyalandı?


Telefonda panoya kopyalandı nedir ne demek nereye kopyalandı?


Cep telefonda panoya kopyalandı nedir ne demek istiyor? Pano nerede nereye kopyalandı?

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Avatar
gül - 5 ay önce
hiç açıklayıcı değil
Avatar
Melis Aşkın - 3 ay önce
Hiç açıklayıcı değil, bulamadım
Avatar
Irina - 3 ay önce
AÇoklayıcı deyl
Avatar
Ozzy - 1 ay önce
Bu nasıl aciklama
Avatar
ırmak - 2 ay önce
j7 panosu nerede biri söyleye bilirmi
Misafir Avatar
Panoya kopyalandı ama nereye - 2 ay önce @ırmak
Panoya kopyalanan metin için mesaj bölümüne giriniz. Mesaj yazacağınız alana basılı tutunuz. Açılan seçeneklerde "Pano" ya dokunun. Gelecek seçenekte yapıştır ve pano butonları kullanabilirsiniz.

Resimleri görebilmek için not uygulamasını açıp yeni not ekle simgesine dokunup alt sol tarafta yer alan simgeye dokunup pano' ya ulaşabilirsiniz.
Avatar
Hacer - 2 ay önce
LG_E612 PANOSU NERDE
Avatar
esma - 1 ay önce
ara ara pano neresi bulamıyordum.verdiğiniz bilgiden ötürü teşekkür ederim
Avatar
Arzu - 1 ay önce
Mesaj bölumünde sadece yapıstır var pano yok. Basili tutuyorum ama sadece 'yapıstir' diyo. Biri daha detaylı anlatabilirmi
Avatar
Esma - 3 hafta önce
Aire de pano nerde bir türlü bulamıyorum yardımcı olur musunuz bir sürü şey var orda
Misafir Avatar
Discovery pano nerede - 3 hafta önce @Esma
Not defterini açıp üzerine basılı tutup yapış seçeneğini dener misiniz
Avatar
Esra Gül - 3 hafta önce
J7 prime de panoyu bulamiyorum kopyaliyo sonra kayip notlardan mesajlardan ayarlardan baktim yok pano yok delirecegim. Anlatirsaniz cok dua etcem size valla bak
Avatar
Hamdiye Demirses - 3 gün önce
Çok yardimci oldunuz çok teşekkür ederim sizin sayenizde pano nun ne işe yaradiğini öğrendim....