Twitter hesabı nasıl kapatılır ?

facebook müşteri hizmetleri

Twitter hesabı kapatmak için neler yapılmalı ? Twitter hesabım kapatılırsa kaç gün içerisinde geri dönebilirim ? Twitter hesabımı tekrar açabilir miyim ?

Twitter hesabı nasıl kapatılır ?

banner192
Twitter hesabı nasıl kapatılır ? Twitter hesabı kapatmadan önce neler yapılmalı ? Twitter hesabım kapanmıyor. Twitter hesabı nasıl devre dışı bırakılır ? 
Twitter hesabınızı devre dışı bırakmak istiyorsanız bu haberimiz tam da size göre. Twitter hesabınızı kapatmadan önce sizlere bazı bilgileri iletmemiz gerekiyor. Aşağıdaki bilgileri detaylı bir şekilde okuduktan sonra hesabınızı kapatmak için işlem yapacağız. 

1. Hesabınızı devre dışı bıraktıktan sonra 30 gün boyunca Twitter bu bilgileri saklar.
2. 30 gün boyunca eğer fikrinizi değiştirip tekrar hesabınıza erişim sağlamak isterseniz tekrar kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesabınızı aktif hale getirebilirsiniz. 
3. Arama motorlarında Twitter'in herhangi bir kontrolü bulunmamaktadır. Bu yüzden aramalarda görüntülenebilir de görüntülenmeyebilirde. 
4. Hesabınızı kaldırma işlemini onayladıktan sonra birkaç dakika içerisinde verileriniz silinebilir. Bu kaldırma işlemi devam ettiği süre içerisinde bazı verileriniz Twitter adresinizde görünebilir.
 

Twitter hesabınızı kapatmadan önce dikkat etmeniz gerekenler 

 

Twitter hesabı nasıl devre dışı bırakılır ? 

Hesabınızı devre dışı bırakmak için aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterli olacaktır. Hesabınızı devre dışı bırakmadan önce dikkat etmeniz gereken bilgileri tekrar okuduktan sonra işleme başlamanızı öneriririz.

Twitter.com>Ayarlar>Hesabımı devre dışı bırak>Tamam hesabı devre dışı bırak 
Öncelikle Twitter adresimize giriş yapıyoruz. 

twitter hesap kapatma

Profil simgesine tıklıyoruz. 

twitter devre dışı bırakma

Ayarlar simgesine tıklayarak devam ediyoruz. 

twitter hesap kapatma nasıl yapılır

Hesabını devre dışı bırak seçeneğine tıklıyoruz. 

twitter hesabı kapatma resimli

Hesabınızı kapatmak için herşey hazır, hesabınızı devre dışı bırakmadan önce bilgileri tekrar kontrol ettikten sonra devre dışı bırak seçeneğine tıklıyoruz. Tıkladıktan sonra hesabınız devre dışı kalacaktır. Eğer tekrar geri dönmek isterseniz hesabınıza kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapmanız yeterli olacaktır. 

twitter hesabı nasıl kapatılır 2016
banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×