10 Çekirdekli HTC Aero’nun İsmi Belli Oldu: HTC One A9

Andronova
By Andronova
1 Minimum Okuma

HTC‘nin geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan ilk deca-core (10 çekirdekli) akıllı telefonu HTC Aero‘nun ismi belli oldu. HTC One A9 geliyor.

Sponsorlu reklam

Akıllı telefon pazarında ilk dönemde yakaladığı başarıyı bir türlü yeniden yakalayamayan HTC, geçtiğimiz günlerde “İlk Bakışta iPhone 6 Sanılan HTC Aero Görüntüleri Sızdırıldı” başlıklı haberimizde de sizlere duyurduğumuz yeni akıllı telefonu HTC One A9 modeliyle yeniden yakalamaya çalışıyor.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

htc-one-a9

Sponsorlu reklam

MediaTek‘in 10 çekirdekli Helio X20 işlemcisinden gücünü alacak olan HTC One A9 modelinin, HTC’nin yeni amiral gemisi olması bekleniyor. Quad HD (1440×2560 piksel) ekran, 4GB RAM ve RAW fotoğraf desteğine sahip kamerayla gelmesi beklenen HTC One A9 modelinin fiyatının ise 500-600$ aralığında olacağı söyleniyor.

Bakalım HTC, yeni One A9 modeliyle istediğini başarabilecek mi, hep birlikte göreceğiz.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

ETİKETLİ:
Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak