10 Çekirdekli HTC One A9 Android 6.0 Marshmallow ve Sense 7 İle Gelecek!

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma
HTC Desire ve HTC Legend'e Root erişimi

Akıllı telefon pazarında istediği başarıyı elde edemeyen HTC‘nin, kısa süre önce ortaya çıkan 10 çekirdekli yeni amiral gemisi HTC One A9 (HTC Aero), Android 6.0 Marshmallow ve Sense 7 arayüzüyle gelecek.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Yazıyı okumaya devam etmeden, daha önce “10 Çekirdekli HTC Aero’nun İsmi Belli Oldu: HTC One A9” başlığında yayınladığımız haberimiz ilginizi çekebilir.

htc-one-a9

LlabTooFeR isimli Twitter hesabından paylaşılan bu bilgi sonrası, ilk olarak HTC Aero kod adıyla ortaya çıkan ve sonradan HTC One A9 ismini alacağı belli olan yeni amiral geminin 2015 yılı sonuna doğru daha çok bilgiyle kesinleşeceği söyleniyor.

İlk edinilen bilgiler ışığında, MediaTek’in 10 çekirdekli Helio X20 işlemcisine sahip olacağı söylenen HTC One A9 modelinin, 5.2 inç QHD ekran, 4GB RAM ve 3500mAh bataryaya sahip olacağı edinilen bilgiler arasında.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

HTC’nin yeni amiral gemisiyle istediği başarıyı yakalayıp yakalamayacağı ise merak konusu.

ETİKET:
Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir