10 Çekirdekli HTC One A9 Android 6.0 Marshmallow ve Sense 7 İle Gelecek!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Akıllı telefon pazarında istediği başarıyı elde edemeyen HTC‘nin, kısa süre önce ortaya çıkan 10 çekirdekli yeni amiral gemisi HTC One A9 (HTC Aero), Android 6.0 Marshmallow ve Sense 7 arayüzüyle gelecek.

teknik destek

Yazıyı okumaya devam etmeden, daha önce “10 Çekirdekli HTC Aero’nun İsmi Belli Oldu: HTC One A9” başlığında yayınladığımız haberimiz ilginizi çekebilir.

htc-one-a9

LlabTooFeR isimli Twitter hesabından paylaşılan bu bilgi sonrası, ilk olarak HTC Aero kod adıyla ortaya çıkan ve sonradan HTC One A9 ismini alacağı belli olan yeni amiral geminin 2015 yılı sonuna doğru daha çok bilgiyle kesinleşeceği söyleniyor.

İlk edinilen bilgiler ışığında, MediaTek’in 10 çekirdekli Helio X20 işlemcisine sahip olacağı söylenen HTC One A9 modelinin, 5.2 inç QHD ekran, 4GB RAM ve 3500mAh bataryaya sahip olacağı edinilen bilgiler arasında.

HTC’nin yeni amiral gemisiyle istediği başarıyı yakalayıp yakalamayacağı ise merak konusu.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir