12.2-inçlik Galaxy Note Pro’nun Teknik Özellikleri Netleşti!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

kullanıcıların beğenisine sunulması beklenen Galaxy Note Pro tablet modelinin donanım bilgilerine ilişkin ilk detaylar Güney Kore medyasında yer almaya başladı. 12.2-inçlik ekran boyutu itibariyle eğitim ve kurumsal yapıları ayrıca profesyonel kullanıcıları hedeflemesi beklenen tablet, sahip olduğu devasa ekranı itibariyle normal kullanıcıların pek ilgisini çekmesi bekleniyor. Hem iOS hem de Android tarafındaki tablet satışlarına bakıldığında 7 ve 8-inç kategorisinde yer alan modellerin daha fazla sattığını görüyoruz.

teknik destek

S-Pen deneyimi sunmaya devam edecek Galaxy Note Pro’da daha önce belirttiğimiz gibi 2,560×1,600pçözünürlüklü LCD yer alacak. Android 4.4 KitKat işletim sistemi ile çalışacak tablette Galaxy Note 3 ve Galaxy Note 10.1 Edition’da olduğu gibi 3GB RAM  kullanılacak. Galaxy Note Pro’daki pilin kapasitesi ise 9.500mAh olacak.

Geçtiğimiz günlerde basın görseli de ortaya çıkan tablette yer alacak işlemci 2.4GHz frekans hızına sahip olacak. Bu frekans hızı da Galaxy Note Pro’da Snapdragon 800 MSM8974AC‘nin yer alacağı gösterir. Söz konusu işlemcide Adreno 330 grafik işlemcisi 550MHz saat hızına ulaşabiliyor.

Kalınlığı henüz bilinmeyen tablette uzunluk 11.6-inç, genişlik 8-inç, çerçevelerin eklenmesiyle köşeden köşeye uzunluk14.1-inç olarak ölçülüyor. Tabletin ağırlığı ise 765 gram olacak.

note-pro-back

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!