12.9 İnç’lik Yeni Apple iPad Pro Resmi Olarak Duyuruldu!

Apple‘ın milyonlarca kişi tarafından merakla beklenen etkinliği nihayet başladı ve 12.9 inç‘lik boyutu ve muhteşem donanımlarıyla yeni Apple iPad Pro resmi olarak duyuruldu.

Andronova

Bu yıl “Hey Siri” adında gerçekleştirilen etkinlikte tanıtımı yapılan iPad Pro modelinin ekranı 2732×2048 piksel çözünürlüğe ve 5.6 milyon piksele sahip ve bu MacBook Pro’dan dahi daha fazla.

iPad Pro, içerisindeki yeni nesil A9X işlemcisiyle tam bir canavara dönüşmüş ve bu bir önceki modele göre 1.8 kat daha fazla hız ve konsol kalitesinde grafik (GPU) kalitesini de beraberinde getirmenin yanında, aynı zamanda 10 saat batarya ömrü de sunuyor.

ipad-pro-goruntu1

Sadece 712 gram ağırlık ve 6.9mm inceliğe sahip olan iPad Pro, dört köşesinde yerleşik hoparlör sistemine de sahip.

ipad-pro-goruntu2

Bunun haricinde 8MP iSight kameraya da sahip olan iPad Pro’nun 32GB‘lık Wi-Fi modelinin 799$, 128GB‘lık Wi-Fi modelinin 949$ ve 128GB‘lık Wi-Fi + SIM kart destekli modelinin ise 1079$‘dan satılacağı açıklandı. Tabi bu fiyatların ülkemizde nasıl olacağını hepiniz tahmin edebilirsiniz.

apple-stylus-kalem-goruntu1

Apple ayrıca, iPad Pro için yeni Stylus kalemi Apple Pencil‘i de Kasım ayından itibaren sadece 99$‘dan teslim etmeye başlayacak.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın