15 Temmuz hediye Turkcell Vodafone Türk Telekom

blank

Üç operatörden anlamlı 15 Temmuz hediyeleri. Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone tarafından kullanıcılarına bedava internet, SMS ve dakika. Ücretsiz paket geçerlilik süresi!

teknik destek

Operatörler 15 Temmuz için hediye dk, hediye mesaj ve hediye internet veriyor. 3 Operatörün içerisinde en cazip Turkcell’ in hediyeleri oldu. Tabi sık sık görüştüğünüz ve aynı operatörde birleri varsa diğer operatöründe hediyeleri iyi görünüyor.

Mobil hediyeler 24 saat geçerli olup hatlara otomatik yüklenmekte. Eğer yüklenmediğini düşüyorsanız operatör müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

15 Temmuz hediye Turkcell Vodafone Türk Telekom

Turkcell’ den 15 Temmuz Demokrasi zaferi için hediye her yöne 500 dakika, 1000 SMS ve 1GB internet. Hediyeler bu sabah 09:00′ da Turkcell hatlarına yüklendi. Geçerlilik süresi 24 saat.  

Turkcell aynı zamanda ücretsiz Wifi hizmeti de veriyor. Bedava Wifi bu sabah 09:00 ile yarın 20:00′ a kadar geçerli. Wifi ağ ismi Turkcell_ WIFI

Turkcell ücretsiz Wifi hizmetinin geçerli olduğu iller: Ankara, Antalya, Adana, Bursa, Elazığ, Erzurum, Gaziantep, İzmir, Kahramanmaraş, Kocaeli, Kayseri, Konya, Manisa, Malatya, Niğde, Samsun, Şanlıurfa ve Trabzon

15 Temmuz hediye Turkcell Vodafone Türk Telekom

15 Temmuz Vodafone hediye

Vodafone ise şebeke içi 600 dakika, 1000 SMS ve 1 GB internet hediye ediyor.

Türk Telekom / Avea 15 Temmuz hediyesi

Türk Telekom mobil hatlar için gün boyu sınırsız şebeke içi dakika, 120 dakika her yöne ve AKN Adil kullanımı uygulanmayacak. Yani hız düşümü yaşanmayacak. www.andronova.net


Güncelleme Tarihi: 15 Temmuz 2017, 12:19

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!