20 Resimde Yeni Android M’in Tüm Güzellikleri

media 13155

Google’ın geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen Google I/O 2015 etkinliğinde resmi olarak tanıtılan Android‘in büyük yeniliklere sahip olarak yeni sürümü Android M yüz milyonlarca kişi tarafından sabırsızlıkla bekleniyor.

Andronova

Google bu yıl farklı bir yol izleyerek, yeni Android M sürümünü duyurmasından bir kaç saat içerisinde bazı Nexus modelleri için yayınlamıştı ve bu konudaki Android M Geliştirici Önizleme Sürümü Fabrika İmaj Dosyaları ve SDK Yayınlandı başlıklı haberimizden yeni Android M‘i indirebilirsiniz.

Bir çok yenilikle gelen yeni Android M‘in 6 ana konu başlığında anlatılması, bazı kişilerin “bu kadar mı değişiklik var” gibi sorularına sebep olmuş ve bunun üzerine geçtiğimiz günlerde yayınladığımız Android ile gelen 55 yeni özellik konulu yazımızı yayınlamıştık. Hatta daha da detaya inersek, Google’ın yeni Android M sürümüne yönelik 4.7MB boyutundaki tam 29000 adet değişikliğin ve düzenlemenin yer aldığı raporu androidpolice.com/android_aosp_changelogs/android-5.1.1_r4-to-android-m-preview-AOSP-changelog.html inceleyebilirsiniz.

Bu yazımızda sizler için yeni Android M’in ekran görüntülerini paylaşmak istedik. Aşağıda Android M ekran görüntüleriyle sizleri baş başa bırakıyoruz.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın