2015 En iyi Virüs Programı 2016' da Hangisi Olacak

En iyi virüs programı 2016 'da hangi antivirüs programı olacak. En sorunsuz virüs uygulaması hangisi? En hızlı kasmayan yavaşlatmayan virüs programı hangisi? 2016 virüs programları ve 2016 yılı antivirüs uygulaması. 2015 Yılına damgasını vuran en iyi v

2015 En iyi Virüs Programı 2016' da Hangisi Olacak
müşteri hizmetleri
En iyi virüs programı 2016 'da hangi antivirüs programı olacak. En sorunsuz virüs uygulaması hangisi? En hızlı kasmayan yavaşlatmayan virüs programı hangisi? 2016 virüs programları ve 2016 yılı antivirüs uygulaması. 2015 Yılına damgasını vuran en iyi virüs programları Bitdefender, Kaspersky ve Avira. Peki 2016 yılında bu virüs yazılımları hangi sıralamada olacak. AV-TEST laboratuvarının 2015 yılı Antivirüs test sonuçları yayınlanmıştı. Virüs koruma ve performans değerlerine göre Bitdefender, Kaspersky ve Avira yapılan alanlarda çok iyi sonuçlar aldılar. Özellikle virüs programlarının içerisinde Avira büyük ilgi gördü. Yapılan testlerde en fazla yer alan ücretli sürümler oldu. Ücretsiz virüs programlarının çok fazla yer almadığı sonuçlarda en çok tercih edilen ücretsiz virüs programı Avast oldu. 2015 Yılı içerisinde büyük başarı gösteren Avira Antivirus Pro, 2016 yılında da aynı başarıyı göstermesi bekleniyor. Sizce en iyi virüs programı hangisi? Aynı zamanda en hızlı sistemi ağırlaştırmadan çalışan virüs programı ve uygulaması hangisi? Malum en iyi virüs programı aynı zamanda en hızlı ağırlaştırmadan çalışan bir virüs programı olmuyor. Ya yüksek donanımlı bir sistem kullanılmalı yada en iyilere yakın bir virüs programı tercih edilmeli. Şuan kullandığım Bitdefender 2016 beklediğimden daha iyi çalışmakta. Ama orta derece yada iyi yakın virüs programları Avira, Eset ve Avast tercih edilebilir. AV-TEST' de yer alan virüs programları Microsoft Windows 8.1 işletim sistemi üzerinden teste tabi tutuldu. Bitdefender, Kaspersky Lab AhnLab, Avast, AVG, Avira, BullGuard, Check Point, ESET, F-Secure, G Data, K7 Computing, McAfee, Comodo, Microworld, Norman, Heal Symantec, ThreatTrack, Trend Micro ve Panda Security.

En iyi virüs programı 2016

En iyi virüs programı 2016

En iyi virüs programı 2016

En iyi hızlı virüs programı 2016 AV-TEST 2016 yılı için ilk çeyrek raporunu yayınlamasına az kaldı. Ama en iyi 2016 virüs programının hangisi olduğunun net bilgisi, 2016 yılı ortasında belli olması bekleniyor. Android en iyi virüs uygulaması indir 2016 haberimizi incelediniz mi?

En iyi virüs programı 2016

En iyi hızlı virüs programları Avira Antivirus Pro virüs yazılımının genel özellikleri: Arka kapı, çift uzantı dosyalar, kimlik avı, numara çevirici, uygulama kontrolü, sahte yazılım, reklam yazılımı ve casus yazılım.

2016 Android mobil virüs uygulama raporları

En iyi en hızlı virüs uygulaması 2016 En iyi en hızlı android virüs uygulaması 2016
müşteri hizmetleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Refik
Refik - 3 yıl Önce

Şimdiye kadar hiçbir antivirüs programının bir halta yaradığını görmedim.Hayatım boyunca antivirüs programı kullanmadım ve hiç virüs yemedim.Tek yaptıkları iş rame cpu ya aşırı yük bindirip bilgisayarı yavaşlatmak.En iyi antivirüs programı dikkat...