2015 En iyi Virüs Programı 2016' da Hangisi Olacak

Andronova

En iyi virüs programı dendiğinde her zaman akla gelen antivirüs uygulamaları ön plana çıkıyor. Ama bu zamanla değişebilir bir durum olabilir. Özellikle mobil tarafında!

En sorunsuz virüs uygulaması hangisi? En hızlı kasmayan yavaşlatmayan virüs programı hangisi? Sorusunu her yıl duyuyoruz. Bu ikisine sahip olan antivirüs uygulaması çok zor bulunuyor. Yani bir taraftan biri orta derecede olabiliyor. 

2015 Yılına damgasını vuran en iyi virüs programları Bitdefender, Kaspersky ve Avira. Peki 2016 yılında bu virüs yazılımları hangi sıralamada olacak. AV-TEST laboratuvarının 2015 yılı Antivirüs test sonuçları yayınlanmıştı.

Virüs koruma ve performans değerlerine göre Bitdefender, Kaspersky ve Avira yapılan alanlarda çok iyi sonuçlar aldılar. Özellikle virüs programlarının içerisinde Avira büyük ilgi gördü. Yapılan testlerde en fazla yer alan ücretli sürümler oldu. Ücretsiz virüs programlarının çok fazla yer almadığı sonuçlarda en çok tercih edilen ücretsiz virüs programı Avast oldu.

2015 Yılı içerisinde büyük başarı gösteren Avira Antivirus Pro, 2016 yılında da aynı başarıyı göstermesi bekleniyor.

Sizce en iyi virüs programı hangisi?

Aynı zamanda en hızlı sistemi ağırlaştırmadan çalışan virüs programı ve uygulaması hangisi? Malum en iyi virüs programı aynı zamanda en hızlı ağırlaştırmadan çalışan bir virüs programı olmuyor. Ya yüksek donanımlı bir sistem kullanılmalı yada en iyilere yakın bir virüs programı tercih edilmeli.

Kullandığım Bitdefender 2016 beklediğimden daha iyi çalışmakta. Ama orta derece yada iyi yakın virüs programları Avira, Eset ve Avast tercih edilebilir. AV-TEST’ de yer alan virüs programları Microsoft Windows 8.1 işletim sistemi üzerinden teste tabi tutuldu.

Bitdefender, Kaspersky Lab AhnLab, Avast, AVG, Avira, BullGuard, Check Point, ESET, F-Secure, G Data, K7 Computing, McAfee, Comodo, Microworld, Norman, Heal Symantec, ThreatTrack, Trend Micro ve Panda Security.

2015 En iyi Virüs Programı 2016' da Hangisi Olacak

 en iyi virüs programı

 en iyi virüs uygulamaları

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir