2015 Genel Seçim Sonuçları İnternetten Takip Edilebilecek!

blank

Bugün, günlerden 7 Haziran Pazar ve Türkiye için sıradan bir gün değil. Bugün 54 milyon seçmenin sandığa giderek oy vereceği 2015 Genel Seçimleri gerçekleştiriliyor.

teknik destek

Tüm Türkiye’nin kalbinin güm güm attığı, heyecanların doruk noktalarına ulaştığı, ülkemizin kaderinin belirleneceği sonuçları için takip edilebilecek bir çok kaynak mevcut. Sizler için 2015 seçim sonuçlarını en hızlı ve doğru bir şekilde alabileceğiniz bu kaynakları derledik.

Genel seçimleri diğer seçimlere göre daha çekişmeli geçeceğe benziyor. Seçim sonuçlarını en doğru ve hızlı şekilde almak için en önemli kaynak internet.

2015 Genel Seçim Sonuçlarını Kolayca öğrenebileceğiniz kaynaklar:

1. Arama motorları:

Seçim sonuçlarını öğrenebilmek için en önemli kaynaklar arasında, Google ve Yandex arama motorlarını tavsiye ediyoruz. Seçim yasağı biter bitmez her iki arama motorunun sayfalarında seçim sonuçlarını takip edebileceğiniz özel Genel Seçim Sonuçları sayfaları belirecek.

2. Haber ajansları:

2015 genel seçim sonuçları için en büyük yerel kaynak Anadolu Haber Ajansı. AA’nın secim.aa.com.tr adresinden ulaşabileceğiniz seçim sonuçları sayfasında yasak biter bitmez sonuçlar yayınlanacak. Ayrıca Doğan Haber Ajansı ve Cihan Haber Ajansı gibi diğer haber ajanlarından da seçim sonuçları takip edilebilecek.

2015-genel-secim-sonuclari-2

3. Haber siteleri

Bir çok haber sitesi seçim sonuçlarını canlı olarak yayınlayacaklar. Ancak bu haber sitelerindeki sonuçların yine yukarıda bahsettiğimiz haber ajanslarından alındığını unutmayın.

Genel Seçim’in Türkiye için hayırlı olmasını diliyoruz.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!