2’inci Nesil Moto 360 Akıllı Saat Ortaya Çıktı!

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma

Akıllı saatlerin yoğun konuşulduğu son günlerde, akıllı saat denilince akla ilk gelen modellerden olan Motorola‘nın ilk ve şuanda tek akıllı saati Moto 360‘ın yeni nesil versiyonuna ait bilgiler gelmeye başladı.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Başarılı satış rakamlarından ardından, bir çok kişinin beğenisini kazanan Moto 360 modelinden sonra gelecek olan yeni nesil Moto 360‘a yönelik beklentiler de yükseliyor.

İlk yuvarlak ekrana sahip akıllı saat olma özelliğine sahip olan ve halen mevcut akıllı saatler arasında şıklık ve özellikleriyle oldukça başarılı olan Moto 360 modelinin veliahdı olacak olan 2’inci nesil Moto 360‘a ait görüntüler sızdırıldı.

yeni-nesil-moto-360-goruntu1
2’inci Nesil Moto 360 Akıllı Saat Ortaya Çıktı!

İlk modelinden daha güçlü donanımlarla gelecek olan 2’inci nesil Moto 360 modelinin iki farklı boyutta kasayla geleceği belirtiliyor.

Henüz ne zaman tanıtılacağı belli olmasa da, yeni Moto 360 akıllı saatin oldukça ses getireceğini söylemek şimdiden mümkün.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image
Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak