3 Kameralı Galaxy S10 gelebilir

Andronova
Andronova
1 Minimum Okuma

Mobil cihazlarda hız kesmeden yenilikler devam ediyor. Hızla yaygınlaşan mobil cihazlar gelişmeye doymuyor. İşte yeni kameralı telefonlar üretime giriyor. Apple' dan sonra Samsung' ta üç kameralı model çıkarabilir.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Akıllı cep telefonu üreticileri rekabette sınır tanımıyor. Ama genelde birinin çıkardığı bir yeniliği diğerinde daha sonra görebilmekteyiz. Örnek esnek ekran ve çerçevesiz ekran…

Apple, iPhone X’ de kullandığı çentik daha sonra bazı üreticilere ilham kaynağı oldu. Tabi çentik olayı iPhone X’ le gelmedi. Ama onla daha çok duyuruldu.

Gelelim esas haberimize Huawei’ den önemli bir yenilik yolda. Huawei P20 Pro ile kamera da bir devrim başlatılabilir. P20 Pro’ da 40 MP “RGB” ve 20 MP “monokram” yanında da 8 MP kamera. Bu teknoloji Leica ve Huawei işbirliği sayesinde ortaya çıktı. Son yıllarda çok iddialı modeller çıkaran Huawei, telefon pazarında önemli bir pay kapmayı başardı. Çıkardığı modeller özellikle fotoğraf çekimi ve video çekiminde çok başarılı. 

3 Kameralı Galaxy S10 gelebilir

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

3 Kameralı telefon yolda

Samsung‘ ta Galaxy S10 ile yeni bir kamera özelliği ile gelebilir. İlk Apple tarafından 2019′ da çıkarılması beklenen iPhone modellerinde 3 kameralı bir teknoloji söz konusu. Samsung tarafında da bu şekilde bir iddida dolaşmakta. S10 3 kamera ile satış çıkabilir.

G.Kore’ nin önemli bir haber kaynağı tarafında yapılan habere göre Samsung’ ta üç kameralı Galaxy S10 çıkaracak. Bu modelin sensöründe 3D olabilir. Bu yenilikle çok iyi kalite de 3D içeriklere sahip olunabilir. Bu teknoloji aynı zamanda arttırlmış gerçeklikte de kullanılabilir.

Bakalım Samsung ile Apple nasıl bir üç kameralı telefon üretecek?


Güncelleme Tarihi: 01 Haziran 2018, 18:02

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak