320GB Hafızaya Sahip Android Telefonu Saygus V2 Duyuruldu!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Daha önce V2 modelini üreten Saygus firmasını duydunuz mu? Duymamanız çok normal, biz de duymadı. Ancak bu haberiyle sanırım tüm Dünya’nın gözü onlara çevrilecek. Saygus V2 Android telefonunun hafızası tam 320GB.

Andronova

İlk Android telefonum Nexus One’dı. 512MB dahili hafızasının sadece 190MB civarını kullanabiliyordum ve SD kartımı dahili hafıza olarak tanıtıp bir nebze de olsa problemin önüne geçmiştim. Benim gibi bir çok kullanıcı da farklı üreticilerin farklı modellerinde benzer problemlerle karşılaştılar ve hala karşılaşmaya devam ediyorlar.

Son yıllarda 8Gb, 16GB, 32GB, 64GB derken telefonların hafızalarındaki artış kullanıcılara rahat bir nefes aldırdı. Peki ya 320GB! Telefonunda yıllar hafıza problemi yaşamayacağının duygusu, hafıza kelimesini “hafızalardan” silecek olan bu rakam sizce de iyi değil mi?

saygus-v2-resim

Saygus V2 iki adet 128GB’a kadar desteklenen microSD kart yuvası ve 64GB’lık dahili hafızasıyla toplam 320GB’lık hafızasının boyutuyla da değil, özellikleriyle de ilgi çekiyor. 5 inç 1080p ekranı, 2.5GHz quad-core Snapdragon 801 işlemcisi, 3GB RAM’i, 21MP arka ve 13MP ön kamerası, parmak okuyucu ve Wireless Qi şarj imkanıyla da ilgileri üzerine çekmeyi başarıyor.

Android 4.4.4 KitKat ile çalışan Saygus V2’nin Amerika’da satışına önümüzdeki sonbaharda başlanacak ve büyük ihtimalle de ülkemize gelmeyecek.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.