3D Spor Araba Park Etme Oyunu

Andronova
2 Minimum Okuma
HTC Desire ve HTC Legend'e Root erişimi

Trafik Şakaya Gelmez! 3D Spor Araba Park Etme Oyunuyla Pratik Yapın [İnceleme]

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Trafik, günlük yaşantımızın önemli bir parçası olup, faydalarından çok sıkıntı, stres ve hatta trajedileri de beraberinde getirmektedir. İnsanoğlu, arabayı dikiş makinesi kullanıyormuşcasına değil, dikatli kullanılması gereken bir vasıta gibi “kullanmayı öğrenmedikçe” bu gibi durumlar da maalesef devam edecektir.

Trafiğin en can alıcı noktalarından biri ise park etme sorunudur. Hele hele İstanbul gibi şehirlerin içindeki park alanlarının azlığı, olsa da zor bela girilen bir yapıda olması, veya aman arabam çizilmesin diye çabalama vs. derken, trafiğin “çilesi” bizlerin ömründen ömür alıyor.

İşte bu gibi durumlardan kurtulmak, tamam en azından bu konuda stres atmak ve hatta ileri gidiyorum, simülasyon ile araba park etmeyi öğrenmek hepimizin hakkı. Şimdi sizlere tanıtacağımız oyun, tam da bu iş için geliştirilmiş bir 3D spor araba park etme oyunu.

3D Spor Araba Park Etme Oyunu

3d-araba-park-etme-2

Oyun, gerçekçi sürüş keyfiyle, adeta bir simülasyon görevi görüyor. İleri-geri vites, fren-gaz pedalı ve 20 farklı birbirinden ilginç bölümüyle, 3D Spor Araba Park Etme oyunu hoşunuza gidecek.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Ayrıca bu 3D spor araba oyunu içinde oyunu kurup, oy verip yorum yapanlar arasında ilk 500 içine girenlere geliştirici tarafından uzaktan kumandalı bir araba verileceği belirtiliyor. Duyuru aorhan.com’dan yapılacak. Kaçırmayın!

3d-araba-park-etme-3

3D Spor Araba Park Etme oyununu Play Store’dan indirebilirsiniz

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

ETİKETLİ:
Bu makaleyi paylaş
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir