3D Spor Araba Park Etme Oyunu

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Trafik Şakaya Gelmez! 3D Spor Araba Park Etme Oyunuyla Pratik Yapın [İnceleme]

teknik destek

Trafik, günlük yaşantımızın önemli bir parçası olup, faydalarından çok sıkıntı, stres ve hatta trajedileri de beraberinde getirmektedir. İnsanoğlu, arabayı dikiş makinesi kullanıyormuşcasına değil, dikatli kullanılması gereken bir vasıta gibi “kullanmayı öğrenmedikçe” bu gibi durumlar da maalesef devam edecektir.

Trafiğin en can alıcı noktalarından biri ise park etme sorunudur. Hele hele İstanbul gibi şehirlerin içindeki park alanlarının azlığı, olsa da zor bela girilen bir yapıda olması, veya aman arabam çizilmesin diye çabalama vs. derken, trafiğin “çilesi” bizlerin ömründen ömür alıyor.

İşte bu gibi durumlardan kurtulmak, tamam en azından bu konuda stres atmak ve hatta ileri gidiyorum, simülasyon ile araba park etmeyi öğrenmek hepimizin hakkı. Şimdi sizlere tanıtacağımız oyun, tam da bu iş için geliştirilmiş bir 3D spor araba park etme oyunu.

3D Spor Araba Park Etme Oyunu

3d-araba-park-etme-2

Oyun, gerçekçi sürüş keyfiyle, adeta bir simülasyon görevi görüyor. İleri-geri vites, fren-gaz pedalı ve 20 farklı birbirinden ilginç bölümüyle, 3D Spor Araba Park Etme oyunu hoşunuza gidecek.

Ayrıca bu 3D spor araba oyunu içinde oyunu kurup, oy verip yorum yapanlar arasında ilk 500 içine girenlere geliştirici tarafından uzaktan kumandalı bir araba verileceği belirtiliyor. Duyuru aorhan.com’dan yapılacak. Kaçırmayın!

3d-araba-park-etme-3

3D Spor Araba Park Etme oyununu Play Store’dan indirebilirsiniz

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!