3G, CDMA, GSM, WiFi bağlantı hızı programı

banner186

Bu yazımda siz’lere çok kullanışlı bir Android uygulamasını tanıtmak istiyorum. Ülkemizde 3G ve Wi-Fi çok yaygın olmadığından dolayı, sıklıkla hız problemi yaşamaktayız. 3G veya Wi-Fi gibi servisler merkez noktasından yayılarak, en yüksek merkez noktası o

3G, CDMA, GSM, WiFi bağlantı hızı programı

banner192

Bu yazımda siz’lere çok kullanışlı bir Android uygulamasını tanıtmak istiyorum. Ülkemizde 3G ve Wi-Fi çok yaygın olmadığından dolayı, sıklıkla hız problemi yaşamaktayız. 3G veya Wi-Fi gibi servisler merkez noktasından yayılarak, en yüksek merkez noktası olmak üzere, merkez noktasından uzaklaştıkça hızlarını ciddi bir ölçüde kaybederler. Vericilerin yaygın olmaması yüzünden bu, biz kullanıcılar için ciddi bir sıkıntı oluşturmakta. Ancak sizlere şimdi tanıtacağım bir program var ki, bize harita üzerinde hangi bölgelerde bağlantı hızının yüksek hangi bölgelerde ise düşük olduğunu gösteriyor. Sensorly, programı artık Android 1.5 ve üstü bütün cihazlarda bizim hayatımızı kolaşlaştıracak. Program harita üzerinden 3G, CDMA, GSM, WiFi başlantı hızları seviyelerini gösterebiliyor.

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Avatar
Oner Urcum - 8 yıl önce
Iyi guzel de gsm ve 3G sectiginde operator secimine gidiyor. Ve ona gore harita yukluyor. Turkiye haritas? ise malesef mevcut degil.

Oz: Bu program bize gore degil.