4.3-inç HD Ekran ve Ultrapiksel Sensörlü “HTC One mini” Sızdırıldı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

HTC One ile kayda değer satışlar gerçekleştiren HTC, rakipleriyle daha agresif bir rekabet benimsemek adına farklı kulvarlarda yine One modelinin farklı versiyonlarını oluşturarak kullanıcıların beğenisine sunmaya hazırlanıyor.

Andronova

Şu ana kadar HTC One Google Edition ile stok Android deneyimini HTC hayranlarına vaat eden Tayvanlı üretici, One mini modelini ise haziran ayı içerisinde resmiyete kavuşturabilir.

Estonya kaynaklı bir site ilk defa telefona dair detaylı görüntüler aktarırken, söz konusu görseller One mini’nin sahip olduğu tasarım hakkında daha fazla detaya sahip oluyoruz. Geçtiğimiz ay telefonun beyaz renk seçeneği PhoneArena sitesi tarafından sızdırılmış ve HTC One’a göre arka bölüde yer alan kamera ve LED flaş yerleştirilmesinde bazı farklılıklar gözlemlenmişti.

media 16863

Ağustos ayı içerisinde 400€ etiket fiyatı ile raflardaki yerini alması beklenen telefonda 4.3-inç boyutunda HD çözünürlüklü IPS ekrana yer verilecek. Çift çekirdekli Qualcomm 400, Adreno 305 ve 2GB RAM’den güç alması beklenen telefonda ilk olarak HTC One’da karşımıza çıkan Sense 5, alüminyum alaşımlı kasa, stereo hoparlörler, HTC Blinkfeed ve HTC Zoe gibi detaylar da yer bulacak. 1.700mAh kapasiteli batarya sahip One mini gri, siyah, mavi ve kırmızı olmak üzere 4 farklı renk seçeneği sunacak.

media 16864 media 16865 media 16866 media 16867

kaynak: Engadget

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın