4.5G aktif etmek açmak Turkcell Vodafone Türk Telekom (Avea)

Andronova
Yazar Andronova 3 Minimum Okuma

4.5G aktif etmek açmak kapatmak için telefonda ne yapılmalı ve operatör aranmalı mı? 4.5G iptal etmek için ne yapmalıyım? 4.5G ücretsiz mi ücretli mi?

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

 4.5G ücretsiz mi? 4.5G ücretli mi? ve 4.5G ücretlendirmesi nasıl olacak? 1 Nisan 2016 tarihinde başlayacak 4.5G hizmeti için operatörler yoğun bir tempo ile hazırlıklarını tamamlamakta. Son yıllarda internette geçirilen vaktin çoğu bilgisayardan çok artık mobil cihazlar üzerinden yapılmaktadır.

4.5G ile video izlemek, video paylaşmak, dosya göndermek ve internette sörf yapmak çok ama çok daha hızlı olacak. Her internet kullanıcısının ortak sorunu internet hızı. Her ne kadar yüksek hızlı paketler kullanılsa da verilen hız gerçekte alınmamaktadır. Hemen hemen çoğu kullanıcı video izlerken yada film izlerken donma veya duraklama sorununu yaşar. Artık 4.5G teknolojisiyle bu sorun ortadan kalkacak. Tabi şuan için parası olan bu hizmetten doya doya yararlanacak.

Türk Telekom (Avea) 4.5G hizmetini açmak kapatmak iptal etmek

GİGA 4.5G servisini aktif etmek için GIGA 4.5G yazıp 5555′ e göndererek veya 4441500 arayarak 4.5G hizmetinden faydalanabilirsiniz. IPTAL 4.5G 5555 kısa mesaj gönderdikten sonra onay mesajıyla hizmet kapatılacak. (4.5G açmak ve kapatmak için gönderilen mesajlar ücretsiz)

Vodafone 4.5G hizmetini açma kapatma iptal etme

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

Vodafone bireysel aboneleri için telefonun kısa mesaj bölümünden 4.5G yazıp 4545’ e gönderebilirsiniz. 4.5G hizmetini iptal etmek için 4.5G IPTAL yazıp 7000’e ücretsiz SMS atarak iptal edebilirsiniz. 

Turkcell 4.5G açma veya iptal etme

Telefonun mesaj bölümünden 4.5G yazıp 2222’ye SMS göndererek hizmeti aktif edebilirsiniz. 4.5G iptal etmek için IPTAL 4.5G yazıp 2222’ye gönderilmesi yeterlidir. (4.5G açmak ve kapatmak için gönderilen mesajlar ücretsiz)

4.5G aktif etmek açmak Turkcell Vodafone Türk Telekom (Avea)

4.5G açmak aktif etmek yada hizmetin kullanılmadan kalmasında her hangi bir ücretlendirme var mı? 4.5G Teknolojisini açmak için her hangi bir ücretlendirme yapılmayacak. 4.5G internet paketiniz yoksa şebeke üzerinden yapılan internet kullanımları, heryöne internet tarife/paketiniz üzerinden ücretlendirilir.

Uyarı: Wi-Fi kablosuz internet bağlantısı kullanıyorsanız ve mobil veri bağlantısı telefondan açıksa, kablosuz bağlantı kopmalarında operatör internet hizmeti devreye girecektir. Özellikle 4.5G hizmetini aktif ettiyseniz, yüksek faturalara veya TL düşüşlerine maruz kalabilirsiniz.

4.5G için bakmanızı önerdiğimiz 4.5G uyumlu veya desteklemeyen telefonlar ve sim kart 4.5G’ ye uyumlu mu haberlerimize göz attınız.

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir