5.5-inç Ekranlı iPhone 6, Bir Sonraki iPad mini ve iPad Air

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Apple’ın bu yıl iki iPhone modeli duyuracağı yönündeki açıklamaların ciddiyeti gün geçtikçe artıyor. Endüstri kaynaklarından gelen haberler 4.7-inç ve 5.5-inç ekranlı iPhone modellerinin aynı anda, birer ay arayla ve 5.5-inç ekranlı iPhone 6’nın 2015 tanıtıldığı şeklinde iddialar ortaya atıyor. Anlayacağınız tanıtım tarihi hakkında dedikodu kazanı bir süre daha kaynamaya devam edecek.

Andronova

Hafta sonuna girdiğimiz şu saatlerde Apple’ın gelecekteki planlarını ortaya koyan yeni bir rapor yayınlandı. Yeni raporda 5.5-inç ekranlı iPhone 6’nın yanında bir sonraki iPad mini ve iPad Air 2 de bu defa sürece dahil ediliyor.

5.5-inç Ekranlı iPhone 6, Bir Sonraki iPad mini ve iPad Air

Reutres tarafından kısa süre önce yayınlanan bir raporda 5.5-inç ekranlı iPhone 6’nın ağustos ayında seri üretime geçeceği bilgisi verildi. Yeni rapor ise bu iddianın aksine farklı bir tarihten söz ediyor.

Çin medyasından gelen haberlere göre 4.7-inç ve 5.5-inç ekranlı iPhone’lar aynı dönemde tanıtılmayacak. Apple’ın daha küçük ekranlı iPhone’un seri üretime başladığı bildirilirken, telefona ait bazı bileşenlerin de ortaya çıkması bu iddiayı doğruluyor. 4.7-inç ekranlı iPhone 6 her ne kadar seri üretime geçmiş olsa da, Apple’ın tedarik zinciri ortakları üretimte bazı sorunlarla karşı karşıya. Apple üretim sorunlarıyla bizzat ilgilenirken, üçüncü çeyrekten itibaren üretim seviyesinin %80-85 oranında artırılacağı gelen haberler arasında.

Yayınlanan raporda sözü edilen üretim sorunlarından ötürü  5.5-inç ekranlı iPhone 6, bir sonraki iPad mini ve iPad Air 2’nin seri üretimine eylül ayında başlanacak.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.