5.5 inç Ekranlı ve Alüminyum Gövdeli Samsung Galaxy S6’nın Görüntüleri Sızdırıldı!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Samsung’un 2015 yılındaki amiral gemisi Galaxy S6 ile alakalı aralıklarla sızdırılmaya başlayan görüntülere bir yenisi daha eklendi. Ancak bu seferki görüntü ve bilgiler diğerlerinden daha ilginç.

Andronova

Yeni görüntülerde Samsung Galaxy S6’nın 5.5 inç boyutlarında ve en önemlisi de alüminyum gövdeye sahip olduğu görülüyor. Renkli ön yüzüyle de, plastik gövdeli Galaxy S5’ten sonra ciddi bir değişim olabilir.

Filorosan sarısı ön yüzün bulunduğu ve Galaxy S6’ya ait olduğu iddia edilen görüntüler, Samsung’un farklı şeyleri denemekten çekinmediğini gösteriyor. En önemlisi de son raporlardan sonra, Samsung’un hala 5.2 ve 5.5 inç boyutlarını denemesi. Sızdırılan görüntülere göre SM-G430 kod adlı Galaxy S6’nın boyutu 5.5 inç olacak ve 1080p ekranıyla Snapdragon 801 yongaya sahip olacağı da görüntüleri sızdıran kaynağın ilettiği bilgiler arasında.

Samsung sizce amiral gemisinde bu denli bir değişikliği yaparak riski göze alabilir mi?

galaxy-s6-sizinti-1

galaxy-s6-sizinti-2

galaxy-s6-sizinti-3

galaxy-s6-sizinti-4

galaxy-s6-sizinti-5

galaxy-s6-sizinti-6

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.