5.9-inç Ekrana Sahip Galaxy Note III, Bu Hafta İş Ortakları İçin Sergilenecek!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

HTC HD2 namı diğer HTC Leo büyük ekranlı telefonların öncüsü olmuştu. 4.3-inçlik o günün şartlarında fazlasıyla büyük olarak belirtilmiş olsa da telefon iyi satış rakamları elde etti. Devam eden süreçte 4.5-inçe kadar ekran boyutu sunan telefonlar sektörde yer almış olsa da 5.3-inçlik ekran boyutuyla Galaxy Note, HTC HD2’nin yaptığına benzer bir öncülük başlattı. Telefon devasa ekranı ilk başlarda fazlasıyla eleştiri alsa da, 10 milyon satış rakamının geçilmesi telefonun ne derece başarılı bir hamle olduğunun göstergesi kabul edilir.

Andronova

Galaxy Note’un elde ettiği satış başarısı görünüşe bakılırsa Note II ile bir adım daha öteye götürülecek. Gelinen noktaya baktığımızda ise üreticiler üst seviye telefonlarında 5-inç boyutu standart olarak belirlemiş durumda.

Note serisini sırasıyla 2011 ve 2012 yılı IFA Berlin etkinliklerinden duyuran Samsung, üçüncü nesil Note’u da muhtemelen aynı etkinlikte karşımıza çıkaracak. Galaxy S4 sonrası şirket cephesinde ağırlığın Galaxy Note III’e verileceği, hatta Korea Times’a göre telefon için prototip aşamasında bazı tasarımların bu hafta içerisinde iş ortaklarından AT&T operatörü için sergileneceği iddia ediliyor.

Samsung’un merakla beklenen bir diğer telefonu olan Galaxy Note III’te ekran boyutunu tekrar büyütmesi bekleniyor. Galaxy Note II’de ekran boyutu büyümesine rağmen tek elle kullanım daha basit bir hal almıştı. Samsung, Galaxy S III’ten Galaxy S4’e geçişte olduğu gibi ebatlar üzerinde oynama yapmadan ekran boyutunu büyütebilir. Söz konusu bu gelişmede bir süredir iddia edilen 5.9-inçlik Full HD çözünürlüklü Super AMOLED ekranın kullanılacağı ihtimalini güçlendirir.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.