5 Kişiye, 115TL’lik Android Veri Kurtarma Uygulaması Veriyoruz

media 12305

5 kişiye, akıllı telefonlarınızdaki veri kaybına son verecek, değeri tam 115TL olan Android veri kurtarma uygulaması hediye ediyoruz.

Andronova

Akıllı telefonlarımızın günlük hayatımızın en önemli araçlar haline gelmelerinin ardından, içerisinde bulunan bilgiler de o kadar önemli olmaya ve olası bir problem karşısında koruma altına alınma ihtiyacını gerektiriyor. Bilgisayarlarda bu işlemleri yapan tonlarca yazılım mevcutken, akıllı telefonlarda ise bu seçenekler oldukça az ve olanlar arasında ise görevini dört dörtlük yerine getirenler bir elin parmaklarını geçmez.

İşte bu işi doğru yapan bir veri kurtarma uygulaması olan, EaseUS MobiSaver for Android‘i sizler için inceledik ve aranızdan 5 kişiye, tam sürümü 115TL olan bu harika uygulamayı hediye ediyoruz. Şartları aşağıda bulacaksınız, ancak gelin şimdi ilk olarak uygulamayı inceleyelim.

Android’te Silinmiş Dosyaları Kurtarma Yöntemi

Eğer, Android telefon veya tablet pc’nizde verileri kaybettiyseniz, endişelenmeyin. Aşağıdaki bağlantılardan EaseUS MobiSaver for Android veri kurtarma uygulaması sayfasından ister ücretsiz versiyonu, isterseniz de daha gelişmiş özelliklere sahip olan ücretli versiyonu indirebilirsiniz.

Gerekli Olanlar:

1. Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8/8.1, Windows 10 işletim sistemi yüklü bir bilgisayar.

2. ROOT erişimi bulunan bir Android akıllı telefon veya tablet pc.

Not: Cihazınızı kolayca Root yapabilmek için, “Android Cihazlar Nasıl Root Yapılır? En Kolay Root Yapma Yöntemi Burada” başlıklı yazımızdan faydalanabilirsiniz.

3. Cihazınızın USB Hata Ayıklama modunun aktif olması gerekmektedir. Bunun için sırasıyla Ayarlar > Cihaz Hakkında bölümüne girerek, Yapı numarası alanına 5 kere basmak ve Geliştirici Modu‘nu aktif etmek. Sonrasında Cihaz Hakkında belirecek Geliştirici seçenekleri bölümündeki USB hata ayıklama seçeneğini aktif edebilirsiniz.

Android Veri Kurtarma Uygulaması

Adım 1: Uygulamayı indirerek bilgisayarınıza kurun.

  • Ücretsiz (kısıtlı özelliklere sahip) versiyonu indir easeus.com/android-data-recovery-software/free-android-data-recovery.html?utm_source=andronova&utm_medium=android-veri-kurtarma-uygulamasi
  • Ücretli tam sürümü indir easeus.com/android-data-recovery-software/android-data-recovery.html?utm_source=andronova&utm_medium=android-veri-kurtarma-uygulamasi

Adım 2: Uygulama açın ve USB kablosuyla telefonunuzu bilgisayarınıza bağlayın ve Start butonuna basın.

android veri kurtarma uygulaması

Adım 3: Uygulama cihazla iletişime geçecek ve Root yetkisi için telefonun ekranından Superuser izni isteyecek. Buna izin verin.

Adım 4: Telefonunuzdaki tüm rehber, mesaj, resim, video, müzik ve dokümanlarınızı kurtarmak için analiz edecek. Bu işlem veri boyutuna bağlı olarak uzun sürebilir.

EaseUS-MobiSaver-for-android-goruntu2

Adım 5: Analiz bittikten sonra, kurtarmak istediğiniz verileri seçerek, sağ alt tarafta bulunan Recover butonuna tıklayarak uygulamanın kaybettiğiniz verileri bilgisayarda belirleyeceğiniz bir klasör içerisine kurtarmasını bekleyin.

EaseUS-MobiSaver-for-android-goruntu3

Ayrıca belirtmekte fayda var, üst tarafta bulunan “Only display deleted items” seçeneğini aktif ederseniz, sadece silinmiş olan öğeleri listeler. Bazıları için kolaylaştırıcı bir özellik olabilir.

Oldukça başarılı olan EaseUS MobiSaver for Android (android veri kurtarma uygulaması), tam sürüm olan ücretsi versiyonu tam 155TL ve biz okurlarımız arasından 5 kişiye lisans kodu hediye edeceğiz.

Hediye Lisans Koduna Sahip Olmak İçin Gerekli Olan Şartlar

Hiç bir şart yoktur. Eğer sizin için zor değilse, aşağıdaki veya yukarıdaki sosyal medya hesaplarımızdan bu yazıyı paylaşırsanız, bize destek olmuş olursunuz.

Ayrıca unutmayın, 115TL değerinde hediye alacak 5 kişinin seçimi, 20 Ocak 2016 tarihine kadar bu yazıya yorum yapan ve özellikle de sosyal medya paylaşımı yapanlar arasından seçilecektir.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın