5,5 inç iPhone 6’nın Özellikleri Ne Olacak?

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi
Andronova

Apple’ın geçtiğimiz yıl yaptığı gibi (iPhone 5S ve iPhone 5C) 2 model ile pazara daha çok ürünle hitap etmeyi amaçlıyor. Ucuz iPhone beklentisinin olduğu geçtiğimiz yıl iPhone 5C hem tasarımı hemde fiyatıyla kimseyi etkileyememiş ve Apple’ın en başarısız ürünler sıralamasında ilk üçteki yerini almıştı.

Apple bu yılda 2 farklı modeli piyasaya sunmayı amaçlıyor ama bu 2 model geçtiğimiz yılki gibi olmayacak.Pacific Crest Solutions analistleri John Vinh ve Kevin Chen iPhone 6’nın 5.5 inç ekranına sahip olan modelinin sadece ekranında farklılıklar olmayacağını kamera tarafında da büyük ekranın OIS yada Apple’ın kendi geliştirdiği InvenSense teknolojinin kullanılabileceği belirtiliyor.

iphone-6-renderings

Apple önümüzdeki günlerde tanıtacağı iPhone 6’lar ile ilgili resmi bir açıklama yapmazken bir kısım medya üretimin başladığını, bir kısım medyada Temmuz ayı ile birlikte üretimin başlayacağını belirtiyor. Asıl doru ise tam bu noktada ortaya çıkıyor.

Bu üretim süreci başlayacaksa iOS 8’in nihai sürümünün de bitmiş olması gerekmekte. Hazır olmayan bir işletim sistemi ile telefonlarını üretip işletim sistemi hazır olduğunda Apple tüm ürünleri tekrar üretim bantlarına koyup yazılım yükleyemeyeceğine göre ya iOS 8 tamamen hazır yada iPhone 6 beklediğimizden çok daha geç bir zamanda gelebilir.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir