8.4-inç Ekrana Sahip Galaxy Tab Pro, FCC Onayı Aldı!

Andronova

Bu modeller 12.2-inç ekrana sahip Galaxy Note Pro ve 10.1-inç ekrana sahip Galaxy Tab Pro şeklinde sıralanırken, FCC onayında geçen farklı bir tabletin daha yolda olduğunu görüyoruz.

SM-T320 olarak adlandırılan tabletin Galaxy Tab Pro ailesinde yer alması bekleniyor. 8.4-inç ekrana sahip olduğu elde edilen belgelerden anlaşılan tabletin düşük donanımlı ya da üst sınıf bir tablet olduğu konusunda farklı yorumlar yapılıyor. Şu an için bilinen özellikler Bluetooth 4.0 LE ve 8.4-inç ekran.

Galaxy Note Pro ile tablet kategorisinde yeni bir ekran formatına geçiş yapması beklenen Samsung’un daha önce 8-inçlik tablet tanıttığına şahit olmuştuk, ancak 8.4-inçlik tablet Güney Koreli üretici için yeni bir tecrübe olacak.

Önümüzdeki yıl giriş seviye telefonların yanı sıra tablet kategorisinde daha fazla satış yapmak isteyen Samsung’un AMOLED ekrana sahip tabletler oluşturmak istediği biliniyor. Bu sebeple ekran boyutu dikkate alındığında 8.4-inçlik Galaxy Tab Pro’nun AMOLED ekrana sahip olabileceği konuşuluyor.

Sizin bu konuda düşünceleriniz nedir?  Samsung’un Pro serisi tabletleri sizi heyecanlandırıyor mu?

tab-pro

Samsung-Galaxy-Tab-Pro-8.4-FCC-630x468

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir