8K TV Sharp' tan

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma

Sharp' tan yeni 8K televizyon. Tanıtımı yapılan yeni modelin adı Aquos 8K. Özellikleri ve büyüklüğü ile dikkat çeken ve satış fiyatı 9000 dolar olan yeni Sharp satışa çıkıyor.

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

Japon dev Sharp, 8K desteğe sahip televizyonu duyurdu. 8K TV modeli Aquos olarak tanıtıldı.

Son yıllarda çerçevesiz cep telefonlarla anılan Sharp, ilk 2015 yılında başladığı 8K serüvenine bir yenisini daha ekledi.

4K TV daha oturmadan 8K televizyonlar gündeme geldi. Şu an Türkiye dahil çoğu ülkede 4K doğru dürüst yer almazken 8K çıkması adı var ama kendi yok durumunu ortaya çıkardı. Türkiye’ de 4K denilince tek akla gelen TRT oluyor. Artık genel olarak çoğu kanallarda görmek istiyoruz. Yani ampül var elektrik yok!

Sharp Aquos 8K özellikleri ve fiyatı

8K TV Sharp' tan

Sharp, Aquos 8K TV modeli ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Hem 7860 x 4320 yüksek çözünürlüğe sahip hemde 70 inç büyük dev ekrana sahip yeni model 9000 dolarla satış fiyatına sahip.  

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

Yeni Sharp, Dolby Vision HDR ve BDA – HDR teknolojisini destekliyor. Henüz hem Avrupa’ da hemde Türkiye’ de 4K çalışmaları devam ederken Japonya 8K yayınına başladı.

Sharp Aquos 8K özellikleri ile büyük ilgi topladı. İlk olarak Japonya ve Çin’ de satışa çıkacağı belirtilen Aquos 8K TV’ nin bakalım Türkiye fiyatı ne olacak?

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir