A101 Logitech M171 fiyatı ve kullanışlı mı?

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma

Logitech M171 mause A101 fiyatı ve kullanım özellikleri için ufak bir yazı hazırladık. 50 TL – 80 TL gibi bir aralıkta satılan modeli kaçırmamanızı öneriyoruz.

Ad imageAd image

A101, Logitech M171 mouse’ u satışa sundu. Fiyatı performansına göre düşük olduğunu belirtebiliriz. Tabi A101 dışında da farklı satış kanallarında daha uygun fiyatlarla karşılaşılabilir. M171 özellikleri ve kullanışlı mı gibi sorularını yazımızda bulacaksınız.

Logitech M171 tasarımı:

Uzun soluklu kullanımlar için başarılı bir tasarıma sahip. İki el ile kullanım imkanı sunan modelde sol ve sağ buton fonksiyonu kolayca atanabiliyor.

  • Tak çalıştıra sahip
  • USB bağlantılarında sıkıntısız çalışma (Mac ve Windows)
  • Metre mesafesi 10 (açık ve kapalı alanlara göre değişim gösterebilir)
  • GHz hızı 2.4
  • Geçikme hızı çok düşük diyebiliriz
  • Kutu içerisinde bir tane kalem pil yer almakta. Söylentilere göre bir yıl gibi bir süre belki pil değişimine gerek kalmayabiliyor

Fare’ yi kullanmadığında zamanlarda kapalı konuma getirmeniz önerilir. Tabi kısa süreli durumlarda aç kapa yapılması düşmesine zarar verebilir.

Ad imageAd image

Logitech M171 fiyatı 50 TL ve üç çeşit renk seçeneği ile satışta. Bu modelin daha öncelerinde 39 TL’ den satıldığını belirtmek isteriz.

 A101 Logitech M171 fiyatı ve kullanışlı mı?


Güncelleme Tarihi: 12 Mayıs 2020, 01:36

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir