Acer, 5.7-inç Ekranlı ve Dört Çekirdek İşlemcili Liquid S1’i Resmen Duyurdu

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Tayvanlı üretici dönem dönem akıllı telefon duyuruları gerçekleştiriyor olsa da, henüz tablet platformundaki başarıyı yakalayabilmiş değil.

teknik destek

Acer, 4-8 Haziran tarihleri arasında Tayvan’da düzenlenecek Computex 2013 Fuarı’nda görücüye çıkması beklenen Liquid S1 adlı telefonu resmi site üzerinde duyurdu. Bütçe dostu bir fiyatla satışa sunulacak telefonun teknik özelliklerine değinecek olursak; 88 dereceye kadar görüş açısı sağlayan 5.7-inç boyutunda HD çözünürlüklü ekran, 1.5GHz frekans hızında çalışan MediaTek cephesinden dört çekirdekli işlemci, çift SIM kart desteği, 1GB RAM, Android 4.2 Jelly Bean, 8GB dahili depolama birimi, microSD kart desteği , 8MP çözünürlüklü arka kamera, 2MP ön kamera ve 2.400mAh kapasiteli batarya.

HD çözünürlüklü parlak ekranı “Retina Ekran” kadar olmasa da iyi bir görüntüleme deneyimi sunan telefonda, stok Android arabirimi üzerinden bir takım değişiklikler ön görülmüş. Acer’ın “Float” adını verdiği kullanıcı arayüzünde şeffaf bir ekran üzerine bazı kısa yollara hızlı erişim olanağı sunulmuş. 195 gram ağırlığa sahip telefon  aynı zamanda stüdyo ses kalitesi içeriyor. Telefon siyah ve beyaz renk seçenekler ile 350 Euro etiket fiyatı ile yaz döneminde birçok Avrupa ülkesinde satışa sunulacak.

media 16870

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın