Acer, Android ve Windows Deneyimi Sunan Hepsi Bir Arada

Acer, Android ve Windows Deneyimi Sunan Hepsi Bir Arada Akıllı Monitör Çözümünü Duyurdu!

Andronova

Google’ın mobil işletim sistemi Android‘i son dönemlerde akıllı ekran olarak da isimlendirilen hepsi bir arada bilgisayar modellerinde sıklıkla görmeye başladık. Bu kategorinin son temsilcisi ise Acer cephesinden geldi. 7 Ocak’ta başlayacak Tüketici Elektroniği Fuarı’nda görücüye çıkacak Acer TA272 HUL hepsi bir arada LCD monitör bilgisayar Acer tarafından resmen duyuruldu.

27-inç büyüklüğünde, 2560 x 1440 piksel (WQHD) çözünürlüğünde, dokunmatik kapasitif panele sahip TA272HUL, toplam 10 parmağı eş zamanlı olacak şekilde algılayabiliyor. Dev ekranında eşsiz bir Android deneyimi sunacak cihaz aynı zamanda Windows 8 işletim sistemini de bünyesinde barındırıyor ve dilediğiniz anda bir masaüstü PC vazifesi görüyor.

350 cd / m2 parlaklık seviyesi, 1000:1 kontrast oranına sahip Acer TA272 HUL cihazda dev ekran 178 dereceye varan dikey ve 178 dereceye varan yatay görüş açısı sunabiliyor. İşlemci tarafında ise NVIDIA‘nın mobil dünyasında sık rastlamadığımız 28nm sürecinde üretim gösteren Cortex-A15 mimarisine sahip 4+1 çekirdekli Tegra 4 platformunu görüyoruz.

2 GB RAM, 16 GB dahili depolama alanı ve Android 4.2 ve Windows 8 işletim sistemleri, Dolby sanal surround ses hoparlörleri, 2 megapiksel kamerası, USB 3.0 portu, HDMI ve dual-band WiFi 802.11 a / b / g / n, modelde öne çıkan diğer detaylar.

Acer melez cihazın fiyatını ise 1.099$ olarak belirledi.

MOD-213204_TA2-wp-01

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.