Acer Liquid Jade S Resmi Olarak Tanıtıldı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Acer Liquid Jade S Resmi Olarak Tanıtıldı

Andronova

Çift sim kartı ve 64 bit işlemcisi ile dikkat çeken Acer Liquid Jade S, bugün resmi olarak tanıtıldı. Orta sınıf için üretilen geçen seneki Liquid Jade modelinin güncellenmişi olarak gözüken telefon, 18 Aralıkta Tayvan’ da satışa çıkacak.

Acer Liquid Jade S; 1.5 gHz hızında çalışan 8 çekirdekli MediaTek MT6752M işlemci kullanıyor. 64 bit destekli işlemciye 2 GB RAM eşlik ediyor. 5 inç 1280 x 720 piksel çözünürlüğe sahip ekran kullanan telefonda 16 GB dahili hafıza bulunuyor. 13 MP kamera kullanan Jade S, Android 4.4.4 KitKat ile gelecek. İnce tasarımı ve 5 inç ekrana rağmen hafifliği ile dikkat çeken telefon, 143 x 69 x 7.78 mm boyutlarına ve 116 gr ağırlığa sahip.

2300 mAh batarya kapasitesine sahip telefon, 225 $ satış fiyatına sahip ve önümüzdeki yıldan itibaren Hindistan’dan başlamak üzere, diğer ülkelerde de satılması bekleniyor. Acer’ın yeni telefonu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Acer Liquid Jade S Resmi Olarak Tanıtıldı

Acer Liquid Jade S

Kaynak: Acer

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.