Acer Yeni Nesil Chromebox’u Duyurdu

Andronova
Andronova
1 Minimum Okuma
HTC Desire ve HTC Legend'e Root erişimi

Acer C7 serisi Chromebook‘u duyurdu. Google’ın yeni web tabanlı altyapısına bağlı olan ürünü yenilendi. Şirket Kuzey Amerika’daki müşteriler için Acer Choromebox CXI serisi cihazını duyurdu. Acer bu ürünün bilinçli kullanıcılar, küçük, orta boy işletmeler ve eğitim sektörüne yönelik olduğunu söylüyor.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Chromebox CXI bir Intel Cleron 2957U işlemcisi olan Haswell mikro mimarisine dayanıyor. 4 GB DDR3 bellek, Intel HD grafik yongası, 802.11 a/b/g/n Wi-Fi, Gigabit Ethernet kartı, Bluetooth 4.0, dört adet 3.0 USB girişi gibi başlıca özelliklere sahip. Acer, Chromebox CXI serisinin en basit kullanım alanının, bir monitörün arkasına monte edilmesini uygun kılması olarak dile getiriyor.

Acer Chromebox CXI serisi, ABD ve Kanada’da bulunan perakendecilere ve bayilere önümüzdeki ay itibari ile kullanıma sunulması bekleniyor. 2GB’lık Chromebox CXI-2GKM modeli 179.99$’ üç yıl garantili sunulmaktadır.

Acer-Chromebox-CXI-Power-Button-USB-Side-Angle

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

ETİKETLİ:
Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak