Adıma Kayıtlı Kaç Tane Hat Var!

Adıma Kayıtlı Kaç Tane Hat Var!
müşteri hizmetleri
Adıma kaç hat açılmış nasıl öğrenebilirim? Adıma açılan hatları öğrenebilir miyim? Üzerime açılan Turkcell, Türk Telekom (Avea) ve Vodafone hatları nasıl öğrenirim? Hat sorgulaması nasıl yapılır? Adıma kayıtlı kaç tane hat var yada açılmış sorgulaması. Adıma kaç hat açılmış 2016? Adınıza açılmış hatları öğrenmek için turkiye.gov.tr adresinden ücretsiz sorgulama yapabilirsiniz. Yalnız sorgulama yapabilmeniz için e-Devlet Şifresi olması gerekiyor. Eğer e-Devlet Şifresi almadıysanız, PTT' den alabilir veya Mobil İmza sistemini kullanabilirsiniz. Daha önce BTK' nin resmi sitesinde yer alan sorgulama alanından, her hangi bir üyelik olmadan sorgulama yapılabiliyordu. Hat sorgulama ile ilgili daha önce yayınladığımız Mobil Hat sorgulama servisi haberimize bakabilirsiniz. Alternatif olarak aşağıda yer alan bankalarda hesabınız varsa ve internet şubesi girişi yapabiliyorsanız, e-Devlet doğrulamasından geçebilirsiniz.

Adıma kayıtlı kaç tane hat var

Adıma kayıtlı kaç tane hat var 2016 Aşağıda yer alan bankaların internet şubeleri aracılığı yardımıyla her hangi bir şifre kullanmanıza gerek kalmadan, güvenli bir şekilde e-Devlet girişi yapabilirsiniz. İnternet bankacılığı ile giriş yapmanız için bu adreste yer alan internet bankacılığı hesabınızın olduğu bankayı seçip ve bankacılık şubeniz ile giriş yapmanız yeterli olacak.

Adıma kayıtlı kaç tane hat var

Adıma açılan açılmış hatları öğrenmek Mobil hat sorgulama bölümünden Türk Telekom (Avea), Vodafone ve Turkcell operatörlerinde adınıza açılmış hatların sorgulamasını yapabilirsiniz. Adınıza kayıtlı kaç hat var öğrenmek için sorgulama adresi buradan. Her hangi bir sorunda teknoloji destek hattını arayabilirsiniz.

Adıma kayıtlı kaç tane hat var

Adıma açılan açılmış hatları sorgulama e-Devlet sorgulamasında veya girişlerinde Java desteği isteği için Java indireme adresine yönlendirilebilirsiniz. Güncel Java sürümü indirip yükledikten sonra, tarayıcınızı (Google Chrome veya İnternet Explorer) kapatıp açınız.