Adobe Acrobat alternatifi en iyi 6 PDF programı

blank

Adobe Acrobat' a alternatif alacak ücretli – ücretsiz en iyi 6 programı PDFelement, Infix PDF Editor, iSkysoft PDF Editor, Master PDF Editor, Foxit PhantomPDF ve PDF-XChange Editor.

teknik destek

Yaygın bir PDF oluşturma ve düzenleme uygulaması olan Adobe Acrobat‘ın 15 Ekim tarihinde sona erecek olması kullanıcıları bu anlamda alternatif uygulamalara itiyor. Bu konuda kişilere doğru bir şekilde yol gösterebilmek adına Adobe Acrobat’a alternatif olabilecek en iyi 6 programı listeledik.

En iyi PDF programı

Adobe Acrobat alternatifi en iyi 6 PDF programı

PDFelement
Windows, MAC ve iOS ile uyumlu olarak çalışan PDFelement, Adobe Acrobat’a alternatif olabilecek en iyi program olarak dikkat çekiyor. Birçok fonksiyona sahip uygulama sayesinde PDF oluşturma, düzenleme, görüntüleme, dönüştürme, form ve şablonları uygulama içerisinde çalıştırabilme gibi işlemleri yapabilirsiniz. Oldukça pratik bir arayüze sahip olan uygulamada tek tıkla istediğiniz işlemi yapabiliyorsunuz.

Infix PDF Editor
Bu uygulama özellikle PDF belgeleri üzerinde değişiklik yapabilme şansı verirken aynı zamanda oldukça basit bir arayüze sahip. Ücretli olarak sunulan bu uygulamayı aylık ve yıllık aboneliklerle satın alabilirsiniz. Aylık 9.99 dolar olan Infix PDF Editor programı yıllık olarak da 99 dolara satılıyor. Ücret ödemek istemeyen kişiler uygulamanın ücretsiz sürümünü de kullanabiliyor.

iSkysoft PDF Editor
Windows ve MAC tabanları ile uyumlu olarak çalışan program, Adobe Acrobat’ın daha ucuz bir alternatifi olarak dikkat çekiyor. Oldukça işlevsel olan bu program ile PDF dosyalarını World, Excel, PPT ve HTML formatlarına dönüşterebilirsiniz.

Master PDF Editor
Son derece işlevsel bir arayüze sahip Master PDF Editor programı yazı ve resim düzenlemesi yapabilir, sayfaları düzene koyabilir ve XPS’den PDF formatına dosyaları çevirebilirsiniz. Çok geniş özellikler vermese de Adobe Acrobat’a iyi bir alternatif olabilen bu uygulamayı 49.95 dolara satın alabilirsiniz.

Foxit PhantomPDF
Ücretsiz olarak sunulan bu program Windows ve MAC tabanları ile uyumlu olarak çalışıyor. Program ücretsiz olmasına rağmen yazdırma, görüntüleme ve açıklama işlevlerine sahiptir. Adobe Acrobat’ın premium sürümünde olan birçok özelliğe sahip olan program, Adobe Acrobat’a iyi bir alternatif oluşturuyor.

PDF-XChange Editor
Ufak boyutlu olan bu program birçok içeriğini ücretsiz olarak sunması bakımından Adobe Acrobat’a iyi bir alternatif oluşturuyor. Birçok PDF belgesi ve farklı projeyi işleyebilen programda yer imi ekleme, okuma modları ve açıklama koyma gibi özellikler de bulunuyor.

PDF Editor Programlar nedir detaylı olarak yer verdik. Nasıl kullanılır detayları için yorum bırakabilirsiniz. 

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!