AirPods benzeri kulaklık en iyi kablosuz kulaklık

Andronova
Yazar Andronova 4 Minimum Okuma

AirPods benzeri en iyi kulaklık sizler için orta ve düşük fiyat aralığına sahip modelleri sıraladık. AirPods benzeyen kablosuz kulaklık fiyatı en ucuz aralığı belirlendi. 40 TL gibi!

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

Apple’ ın kablosuz kulaklığı AirPods’ un kalitesi laf edilemeyecek kadar iyi. Ama fiyatı çok pahallı olduğundan buna benzer daha uygun fiyatta ucuz kablosuz kulaklık arayanlar için bu yazımızı hazırladık. 

AirPods benzeri bluetooth kulaklık öneri listemizdekiler daha önce yapılan yorumlara dayanarak hazırlanmıştır. Yinede karar vermeden önce iyi araştırmanızı öneririz. Kullanıcı yorumları ve şikayetleri önemli bir rol oynamakta. 

Aşağıdakilerden daha yüksek fiyatta kulaklık önermek istemedik. Dar gelirli ve orta gelirliler için öneri fiyat ağırlığı bize göre bu aralıkta. Bu aralığın üstünde bir para vermenin pek anlamı yok gibi. 

AirPods benzeyen kablosuz kulaklıklar

Xiaomi Mi Airdots Pro ve IPX4

Xiaomi AirDots Pro IPX4 fiyatı 310 TL’ den başlayan fiyat aralığına sahip.

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

Xiaomi Mi Airdots Pro, şarj kullanım süresi yani pil kullanım olarak etkili bir performansa sahip. Tek şarjla yaklaşık 10 saate kadar kullanım sunmakta. Şarj dolum süresi 1 saat civarı olduğu söyleniyor.

Mi Airdost kablosuz kulaklık yönetimi dokunmatik bir yüzeyle yapılıyor. Taşıma kutusunu yanınızda taşıdığınızda 1 gün kullanım imkanını buluyorsunuz. 

i11 TWS kulaklık ve i7S TWS 

i11 tws fiyatı 40 TL’ den başlıyor. Ama yeni serileri biraz daha yüksek fiyatlarda satılmakta. i7S TWS fiyatı ise 25 – 30 TL’ den başlamakta.

i11 tws, Apple AirPods benzeri bir kulaklık. i11 tws özellikleri genel olarak değineceğiz. Bu fiyat aralığında bir kulaklık almak istiyorsanız ideal gibi duruyor.

Taşıma kutusu pil değeri 300 mAh ve kulaklık değeri ise 35 mAh’ dir. Şarj kullanım süresi 1 saat ile 1 saat 10 dakika kadar. Şarj dolumu 1 saat sürebilir. Şarj kutusundan yaklaşık 4 kez şarj edilebiliyor. 

Bir diğer öneri kulaklık GoSmart GS TWS olacak. Öneri dediğimiz özelliklerine göre uygun fiyatta kablosuz kulaklık. Bu kulaklık için detaylar yazı sonunda başka bir haberimizde yer alıyor.

AirPods benzeri kulaklık en iyi kablosuz kulaklık

Alternatif kablosuz kulaklıklar

Meizu Pop TWS kablosuz kulaklık

Meizu Pop TWS kulaklık fiyatı 300 TL’ den başlıyor.

Çin’ in önemli teknoloji şirketi Meizu’nin Meizu Pop TWS kablosuz kulaklığı, kulakta dışa doğru çıkıntı oluşturmadığından bazen farkedilmeyebiliyor. Tam dolu şarj ile 4 saat kullanıma ve şarj süresi 2 – 2,5 saat sürmekte. Bu cihazda da yine dokunmatik bir yönetim yüzeyine sahip.

Kulaklıkta kablosuz şarj olma özelliği bulunuyor. Yanınızda taşıma kutusunu bulundurduğunuzda 15 saat kullanım imkanı vermekte.

Huawei FreeBuds fiyatı 400 TL’ den başlamakta. 

Huawei FreeBuds, yüksek ses kalitesinde gerçek deneyim sunan ve kullanım kolaylık ile müzik keyfine keyf katan bir kulaklık. Çok yönlü kullanıma sahip bu kablosuz kulaklığın pil kullanım süresi 3 saat. Şarj kutusuyla beraber 12 saat aktif kullanıma sahip. 1 Saate yakın sürede şarj oluyor.

Çift dokunma özelliği yer alan modelin başka serileri de bulunmakta. En kaliteli kulaklıklardan biri.

QCY T1 Pro kablosuz kulaklık

QCY T1 Pro fiyatı 180 TL’ den başlamakta. Ek olarak daha performanslı bir ürün olan QCY Q29 Pro önerebiliriz. Bunun fiyatı ise 200 TL gibi bir fiyattan başlıyor.

QCY T1 Pro kablosuz kulaklık tasarımı Samsung ve Sony benzeri bir yapısı var. Dolu şarjda 2,5 saat kullanım sunuyor. Şarj dolma süresi 1,5 saat olduğunu ve taşıma kutusuyla şarj edilebiliyor. Bu cihazda yine dokunmatik bir yönetime sahip.

Bu kulaklık için yapılan yorumlara bakıldığında müzik konusunda etkili bir ses düzeyine sahip değil.

Not: Kablosuz kulaklık kullanım saat bilgileri aktif olarak kullanım sürelerini içermekte.


Güncelleme Tarihi: 08 Ekim 2019, 13:15

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir