Airpods Pro şarj olmuyor sorunu

Andronova
By Andronova
2 Minimum Okuma

Yüksek fiyatlı iPhone modelleri kullananların bazılarında kablosuz kulaklık olarak Airpods Pro görebilirsiniz. Haberimizde şarj olmuyor sorununda ne yapılır bunu anlattık.

Sponsorlu reklam

Airpods Pro, etkiliyici ses özelliğine sahip yeni modelle yine kullanıcılarını sevindiren şirketin fiyat politikası eleştirilse de kaliteden ödün verilmiyor. 

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Aktif gürültü engelleme, kişiye özel ve şaffaf mod ile çevredeki sesleri istediğiniz şekilde duyabilmenize imkan sağlıyor. Çevredeki sesler kolayca engellenerek izlediğiniz ve dinlediğiniz şeye odaklamanızı sağlayacak. Dış ve iç mikrofon olmak üzere 2 mikrofon bulunmakta. 

Sponsorlu reklam

Şeffaf mod, dış seslerin az da olsa kulağınızı ulaşmasını sağlar. Bu şekilde çevrenizden kopmadan dinlemeye devam edebilirsiniz. Bu mod çoğunlukla dikkat gerektiren durumlarda tercih edilmiyor. Artı konuşma sırasında doğal bir ses yalıtımı sunuyor.

Üç seçeneğe sahip esnek silikon uç sayesinde özel bir kullanım rahatlığına sahip olacaksınız. Yeni tasarımla, kulağınıza uygun şekilde tam şekilde oturabilir. Bu tasarım aynı zamanda özel bir yalıtım özelliği sunmakta. 

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Gelelim başlıkta yer alan soruna ve aşağıdakileri denemeden önce varsa başka bir kutuda denenmesi.

Şunlara bir bakalım:

  • USB kablosu şarj ünitesin ve güç adaptöründe temassızlık var mı diye kontrol edelim.
  • Güç cihazını prizden çıkarın ve tam oturduğundan emin olalım.
  • Qi uyumlu şarj cihazı kullananlar kablonun iki uçunu kontrol etsin.
  • Kulaklıkları üniteye koyunuz ve kapağını kapatınız. Cihazla verilen kabloyu kullanıp üniteyi 15 dk şarj ediniz.
  • Qi uyumlu ve kablosuz ünite kullananların ünite durum led ışığının yukarı tarafa bakacak konumda yerleştirilecek. Işığın bir kaç saniye kadar yanıp sönmesi gerekiyor. Yanmıyorsa ünitenin konumu değiştirilecek.
  • Varsa başka bir kabloyla denensin.
  • Test edilebiliyorsa parçalar denensin.
Airpods Pro şarj olmuyor sorunu
Airpods Pro şarj olmuyor sorunu

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak