AirTies Air 4443 modem kurulumu 3G ayarları

blank

AirTies Air 4443 3G modemin arayüzü adresi, AirTies Air 4443 3G modem kurulumu resimli anlatım, AirTies Air 4443 3G modem giriş şifresi nedir haberimizde…

teknik destek

AirTies markası ülkemizde en çok satan modemler arasında bulunmaktadır. AirTies farklı türlerde farklı özelliklerde bir çok modem çıkarmaktadır. Bu haberimizde AirTies Air 4443 3G modeminin kurulumunun nasıl yapılacağını resmli olarak aşağıdaki başlığımız altında anlatacağız.

AirTies Air 4443 modem kurulumu

  • İlk olarak yapmanız gereken AirTies Air 4443 3G modem ile bilgisayarınızı birbirine bağlamanızdır. Modem üzerinde yer alan Ethetnet girişi ile bilgisayarınızda bulunan ethernet kartını bir ara kablo ile bağlayınız.
  • Daha sonra bilgisayarınızda bulunan herhangi bir tarayıcıyı açarak adres çubuğu bölümüne 192.168.2.1 yazarak enter tuşuna basınız.
  • Gelen arayüz ekranında aşağıdaki gibi bir şifre ekranı gelecektir. Bu ekranda yer alan şifre bölümünü boş bırakınız. Ardından tamam tuşuna basınız.

AirTies Air 4443 modem kurulumu 3G ayarları

  • Karşınıza gelecek olan ekrandan sol tarafta yer alan internet başlığı altında bulunan 3G yazısına tıklayınız. Bu işlem sonucunda aşağıdaki gibi bir ekran açılacaktır. Buradan Sim Pin yazısının karşınıza hattınıza ait pin kodunu girip ardından kaydet tuşuna basınız.

AirTies Air 4443 3G modem ayarları kurulumu

  • Ayrıca yine aynı ekranda aşağıda mavi kutucuk içerisine aldığımız yere Sim APn bölümüne kullandığınız hattın APN değerini yazınız. Bu değer genellikle internet şeklindedir.

AirTies Air 4443 3G modem ayarları kurulumu

  • Son olarak ise pin kodunuzu 3 kez üst üste yalnış girdiğinizde 3G hattınız kilitlenecektir. Bu aşamada hattınıza ait Puk kodunuzu öğrenmeniz gerekmektedir.

AirTies Air 4443 3G modem ayarları


Güncelleme Tarihi: 23 Mart 2017, 12:33

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!