Akıllı Telefon Ekranın Ortasından Matkapla Delinirse Ne Olur?

media 12625

Her geçen gün bir yenisi tanıtılan akıllı telefonların, kullanıcılar için bir klasik haline gelmiş test videoları arasında, öyleleri var ki, pes doğrusu dedirtiyor.

teknik destek

Keskin nişancı tüfeğiyle vurma testi, Ferrari ile üzerinden geçme testi, arabanın fren balatası yerine kullanma testi, blendırda çırpma test ve daha aklınıza gelebilecek en acımasız ve bir o kadar da şaşkınlık oluşturan testlere maruz kalan akıllı telefonların dramı hiç bitmiyor.

Şimdi, Oukitel isimli bir akıllı telefon üreticisi firma, Oukitel K4000 isimli akıllı telefon modelini, ekranın ortasından matkapla delerek ve ekranla çivi çakarak test etti.

Daha önce içerisinde 10000mAh batarya bulunan 5.5 inç ekranlı Oukitel 10000 phablet modeliyle dikkatleri çeken firma, 4000mAh bataryaya sahip ve sadece 140$’lık fiyata satılan Oukitel K4000 modeliyle de iddialı görünüyor.

Aşağıda ekranından matkapla delinen akıllı telefonun hala çalışıp çalışmayacağını öğreneceğiniz videoyu izleyebilirsiniz.

ss-cZXUJcR0″ width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

Ayrıca, telefonun ekranıyla çivi çakma testi videosunu da aşağıda izleyebilirsiniz.

NGE-5s3b5ec” width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın