Alibaba Master ve Mobile Security uygulaması

blank

Alibaba grubunun Master Cleaner, Call Recorder / App lock uygulaması ve Mobile Security uygulamasını hiç denediniz mi? Android ve iOS iPhone için tercih edilebilecek bir program özelliğine sahip.

teknik destek

Çin’ li dev şirket Alibaba, sanal alış verişin liderlerinden biri. Çok sayıda sanal alış veriş sitelerine sahip. Bu şirket grubuna ait sunucular ve güvenlik yazılımları da bulunmakta. İşte kısa bir bilgi olarak yer verdiğimiz güvenlik uygulamasının detaylı özelliklerini anlattık.

Alibaba Master özellikleri

Ücretsiz bir uygulama olan Alibaba Master, virüs koruması, çağrı kaydetme, zararlı yazılım tespit etme, sosyal ağlar için güvenlik (Twitter, Facebook, Messenger, Instagram ve Whatsapp), bankacılık işlemleri için güvenlik, çocuk kilidi, cihaz hızlandırma, pil performansını arttırma, wifi güvenliği ve dahası…

Uygulamanın hem dosya boyutu düşük hemde reklam içeriğine sahip değil. Kullanıcı yorumlarına bakıldığında başarılı olan programın eksiği Türkçe dil seçeneğinin olmaması.

Uygulamayı Google Play Store’ den ücretsiz indirebilirsiniz.

Alibaba Mobile Security programı

Alibaba Mobile Security içinde Av-Test’ in hazırladığı rapora göre de uygulama hiç fena değil.

Alibaba Master ve Mobile Security uygulamasıAlibaba Mobile Security programı


Güncelleme Tarihi: 03 Nisan 2018, 23:51

Alt başlıklar (Müşteri hizmetleri)

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!