Amazon Appstore Türkiye’nin de Yer Aldığı 41 Yeni Ülkede

Andronova
Andronova
1 Minimum Okuma
HTC Desire ve HTC Legend'e Root erişimi

Amazon Appstore Aralarında Türkiye’nin de Yer Aldığı 41 Yeni Ülkeye Açıldı

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Android dünyasında Google Play Store’a alternatif mağazaların başında gelen Amazon Appstore mayıs ayında başlattığı dünya geneline açılma  sürecini ağustos başında da sürdürdü.

Aralarında Türkiye’nin de yer aldığı 41 ülkede Android kullanıcıları artık önemli bir kaynaktan daha ücretli ve ücretsiz uygulamalar indirebilecek. Yeni açılmayla birlikte Amazon Appstore’un resmi olarak hizmet sunduğu ülke sayısı 236’ya erişti.

250.000’e yakın uygulamanın var olduğu Amazon Appstore geliştiriciler için önemli bir gelir kaynağı olacaktır. 4 bin uygulama sayısıyla resmen faaliyete başlayan uygulama mağazasında, şirket tarafından her gün ücretli bir uygulama kullanıcılara ücretsiz sunulmaktadır.

Uygulama içeriği bakımından Google Play ile büyük oranda benzeyen Amazon Appstore’da özel günler için yapılan indirim ya da kampanyaların mevcut olduğunu hatırlatmakta yarar var.

Amazon Appstore’un Android cihazınıza kurmak için gerekli olan APK dosyasını indirebilirsiniz. Kurulum işlemi sonrası yeni ya da mevcut Amazon hesabınızla uygulama mağazasına giriş yapabilirsiniz.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

11

ETİKETLİ: ,
Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak