Amazon canlı maç yayını nasıl izlenir?

Amazon, çoğu dünya çapındaki spor maçlarının yayın haklarını almaya çalışıyor. Bu haklar arasında Türkiye' de olabilir. Amazon canlı maç yayını nasıl izlenir?

teknik destek

Amazon‘ da canlı yayın dönemi başlıyor. Canlı maç yayın haklarını alırsa neler olacak? Türkiye takımlarının Galatasaray, Beşiktaş, Fenerbahçe, Trabzonspor, Konyaspor, Gaziantepspor, Adanaspor, Kayserispor, Rizespor, Antalyaspor, Gençlerbirliği ve diğer maçlarda yer alacak mı? 

Amazon, spor liglerine el attı. Dünya çapında yayınlanan spor lig müsabakalarının canlı yayın haklarını almak için harekete geçti.

Eğer Amazon, yayıncı kuruluşları ile anlaşsbilirse çok sayıda lig maçlarını canlı olarak yayınlayacak.

Amazon canlı maç yayını nasıl izlenir?

Amazon' da canlı maç yayını nasıl izlenir?

Amazon, kısa zaman önce Wimbledon, Rio 2016 Olimpiyatları gibi büyük çapta anlaşmaları yaparak, maçları canlı olarak yayınladı.

Amazon, şuan televizyon şovları, filmler ve Rio gibi yayınlayan önemli projelere imza attı. Bu alanda büyük bir rekabetin içine girdi.

Amazon, yayıncı kuruluşlarını ikna edebilirse; futbol, basketbol, golf, tennis, otomobil yarışları ve bir çok spor alanında canlı yayınlarda yerini alacak.

Şuan çok sayıda korsan yayın yapanlar içinde bu anlaşma, büyük bir önem taşıyor. Amazon, aynı zamanda dolaylı yolla Netflix ile rekabet içerisine girmiş olacak.

Amazon, büyük bütçeli yayın haklarını aldığı daha önce de gündemde yerini almıştı. Yani para sorunu yok.

Acaba Amazon’ un hangi ülkelerin yayın haklarını alacağı bilinmiyor. Ama Türkiye’ de içinde olursa şaşırmayın.


Güncelleme Tarihi: 10 Şubat 2017, 06:04

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir