Amazon düşüşe geçti

Andronova
By Andronova
1 Minimum Okuma

1994' de ABD' de kurulan Amazon, dünyanın hemen hemen her yerine satış yapan sitelerin başını çekiyor. Amazon' un bu aralar Trump ile başı belada. Hisselerde büyük düşüşler yaşandı.

Sponsorlu reklam

Bu aralar ABD Başkanı’ nın Çin takıntısı tüm sektörü etkilemekte. Nedeni de malum o da bir süper güç. Yıllardır bu şekilde bir yaptırıma gitmeyen ABD, şimdi ne oldu da bu kararlara imza attı. Çin’ e %25 vergi onaylandıktan sonra şimdi de sanırım Amazon‘ a sardı.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Trump, Amazon hakkında yaptığı açıklamalar nedeniyle hisse senetlerinde hızla büyük kayıplar yaşandı.

Sponsorlu reklam

Hisse satışları devam etmekte. Peki Trump nasıl bir açıklama yapmıştı?

Amazon düşüşe geçti

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Trump’ un Amazon takıntısı!

Trump’ ın Amazon açıklamasında küçük işletmelerin büyük zararlara uğrattıldığını ve gerçek dükkanları öldürdüğüne yer verdi. Aynı zamanda Amazon’ a takıntılı olduğunu da vurguladı.

 Bu açıklama Başkan’ ın bazı kişilere söylediği belirtiliyor. Bu haberlerin yayılması ile %5.9 kayıp yaşanan hissenin düşüşü devam ediyor.

Söylentiler doğru ise Başkan, bazı kanunlardan yararlanarak Amazon’ un peşini bırakmayacak.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam


Güncelleme Tarihi: 29 Mart 2018, 10:47

ETİKETLİ: ,
Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak