Amazon’un Akıllı Telefonu Haziran Ayında Tanıtılabilir

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Geçtiğimiz yıldan bu yana mobil dünyasında dillendirilen akıllı telefon Wall Street Journal kaynaklarına göre haziran ayında tanıtılabilir. Şirktin ayrıca telefonu eylül ayında kullanıcılarla buluşturmayı planladığı da gelen haberler arasında.

teknik destek

Uygun fiyatlı tabletlerle mobil dünyasında ciddi bir başarı elde eden Amazon daha çok uygulama mağazası ve diğer ücretli içeriklerin satışlarından gelir elde etti. Bu sebeple akıllı telefonun da bütçe dostu bir fiyattan satışa sunulması bekleniyor.

Halihazırda geliştirdiği akıllı telefonun prototipleri kapalı kapılar arkasında gösteren Amazon, iddiaya göre telefonda 6 adet kameraya yer verecek. Söz konusu kameralardan iki tanesi telefonun ön ve arka kameraları, ön bölümde yer alacak diğer 4 kamera ise görüntüleri hologram şeklinde gözlüğe gerek olmadan 3 boyut şeklinde görüntüleyecek.

Bir süre önce Fire TV ile online media player sektörüne giriş yapan Amazon, söz konusu set üstü kutuyu 99$ fiyatıyla Amazon.com üzerinden satışa sundu ve cihaz kısa süre içerisinde Chromecast‘i geride bırakarak en çok satan ürün listesinin zirvesine kuruldu.

Tablet kategorisindeki başarı ve Fire TV’nin ilk aşamada önemli satışlar elde etmesi, aynı başarının haziran döneminde tanıtılacak akıllı telefonda da sürdürüleceği ihtimalini güçlendiriyor. Zira bir telefonun arkasında Amazon gibi dünyanın önde gelen online alışveriş şirketlerinden biri olacak. Foxconn tarafından üretilecek akıllı telefonun Digitimes kaynaklarına 4.7-inç büyüklüğünde bir ekrana sahip olacak.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!