Android 4.2.2’nin HTC One X İçin En Son Güncelleme Olacağı Söyleniyor!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Bütün Android kullanıcıları olarak, her zaman işletim sistemimizin bir sonraki versiyonunun telefonlarımıza ulaşacağı anı heyecanla bekleriz. O yüzden telefonumuza yeni versiyonun geleceğini öğrenmek doğal olarak bizi mutlu eder. Bu ayın başlarında, HTC One X’in Haziran ayında Android 4.2.2 versiyonuna güncelleneceğini öğrenmiştik. Bu haber doğal olarak tüm One X kullanıcıları için sevindiriciydi.

teknik destek

Şimdiyse yeni çıkan bir haber, gelecekte Android 5.0 Key Lime Pie güncellemesi almayı umut eden One X kullanıcılar için üzücü nitelikte. Yeni gelen bir rapor, HTC’nin One X’i Android 4.2 Jelly Bean’den sonra güncellemeyi düşünmediğini belirtiyor. Raporun kaynağı, HTC’nin iç işleyiş planlarından haberi olduğunu söyleyen bir Twitter kullanıcısı.

HTC şimdiye kadar Nexus serisidışında hangi cihazlarının Android güncellemesi alacağı konusunda oldukça sessizdi. Şirketin en son akıllı telefonu HTC One, Android 4.1 ile geliyor ve şimdiye kadar hangi eski HTC telefonlarının Android 4.2 güncellemesi alacağına dair çok az detay ortaya çıkmış durumda. Burada emin olabileceğimiz tek şey One’ın uzunca bir süre güncelleme alacağı.

Android 5.0’ı heyecanla bekleyen HTC severler, Android’in çıkacak olan bu en son versiyonunu deneyimlemek için yeni bir telefon almak zorunda kalabilirler. Bu iddiaların tümü LlabTooFeR isimli kullanıcıdan geliyor. Bu tarz iddialarda her zaman olduğu gibi şunu tekrarlamakta da tabii ki yarar var: HTC’den kesin bir doğrulama veya yalanlama gelmediği sürece, iddianın doğru olup olmadığını bilme şansımız ne yazık ki yok. O yüzden bu iddiayı aklınızın bir köşesine koyun; fakat umudunuzu tamamen kaybetmeyin.

Kaynak: Android Community

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın